İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 14. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 14. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 14. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 14. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 14. Bölüm seyret, 1. Sezon 14. Bölüm video izle, 1. Sezon 14. Bölüm full izle, 1. Sezon 14. Bölüm tek parça, 1. Sezon 14. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 14. Bölüm shot izle, 1. Sezon 14. Bölümü izle

Her bölümde olduğu gibi bizleri kahkaha tufanına boğan Hasan Can ile konuşanlar programı ile yine sizlerin karşısındayız. Her bölümde farklı, renkli insanlar görmek ve burada bir aile oluşturmak bu zor zamanlarda stresli zamanlarda hem biz izleyicileri güldüren hem de konuşanlara katılan konukları güldüren, konuşanlarda bu bölümde neler yaşayacağız.

 

İlk dakikalarda gelen konukların okullarını ve mesleklerini sormaya başlayan Hasan Can Kaya, en büyük hayaliniz ve fanteziniz nedir diye sorduğunda bir bayandan gelen en değişik cevap olmuştur. Bayanın istediği ve düşündüğü fantezi özgürlük heykelinin tepesine oturmak, bunu tabi duyan konuşanlar ailesi durur mu, hadi onlar durdu Hasan Can Kaya durmadı ve ardı ardına patlattı. Toronto’ da üniversite okumaya giden ve evsizlik durumu yaşayan çocuğun bu ne kadar başarısız olduğu halde bu olayın Toronto’ da geçmesinden dolayı Hasan Can Kaya bunu başarı olarak görünce salondaki herkesi güldürdü.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Anlattıkları hikayeler ile ve ilginç karakteri ile Konuşanların bu bölümünde Oğuzhan günü birinci olarak kapatıyor. Konuşanların devamını izleyebilirsiniz, hepinize iyi seyirler.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 14. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap