İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 15. Bölüm

Konuşanlar 1. Sezon 15. Bölüm
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 15. Bölüm

 

Konuşanlar 1. Sezon 15. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 15. Bölüm seyret, 1. Sezon 15. Bölüm video izle, 1. Sezon 15. Bölüm full izle, 1. Sezon 15. Bölüm tek parça, 1. Sezon 15. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 15. Bölüm shot izle, 1. Sezon 15. Bölümü izle

Renkli ve güldüren kişiliği ile hayatımıza giren Hasan Can Kaya ve programı olan konuşanların bu kadar kaliteli ve bu kadar sıcak olmasından dolayı her bölüm daha bir ilgi çekici ve daha bir bekleyiş içerisinde olmaktadır. Konuşanların en güzel bölümlerinden olan bu bölümde neler izleyeceğiz neler birlikte bakalım.

 

İlk bölümde bizleri makyöz çiftin anlattıkları ile bir yandan gülerken bir yandan şaşkın bakışlarla izleyeceğiz. Şimdi ki eşi ile aralarında on beş yaşan olan çiftin daha önce bir evlilik geçirdiği ve bu evliliğin kıskançlık yüzünden bittiğini dile getirdi. Bu durumun üzerine tabi Hasan Can hiç durmadan kadın haklı böyle karı kıza bakarsan kıskanır demesinin üzerine herkesi güldürmeyi başardı.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Bölümün sonlarına doğru ise sevgilisinin en yakın arkadaşı tarafından aldatılanı mı dersiniz, kuzenleri tarafından hiç sevilmeyip ama sevilen gibi davranılan dan tutunda bir dünya şey sizleri bekliyor. Yine bol bol güleceğiniz ve eğleneceğiniz bir konuşanlar programını daha sizlere bırakıyoruz, şimdiden iyi seyirler.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 15. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap