İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 16. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 16. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 16. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 16. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 16. Bölüm seyret, 1. Sezon 16. Bölüm video izle, 1. Sezon 16. Bölüm full izle, 1. Sezon 16. Bölüm tek parça, 1. Sezon 16. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 16. Bölüm shot izle, 1. Sezon 16. Bölümü izle

Exxen’ in belki de muhteşem projelerinden biri olan konuşanlar programı gün geçtikçe daha fazla ravent görmekte ve başarıdan başarıya koşmaktadır. Programın akışı ile çok güzel oynayan Hasan Can her bir yeni bölümde siz izleyicileri yine fazlaca güldürmeye devam etmektedir. Şimdi Hasan Can Kaya’ nın konuşanlar programına hep birlikte bakalım, bu bölümde neler olacak.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Konuşanların başında ilk olarak gelen bir konuğa fantezisini soran Hasan Can, bunun üzerine gelen cevap ise adamın para harcarken hiçbir şeyin fiyatına bakmadığı ve doğru düzgün hesap kitap yapamadığı olmuştur. Yaptığı spor nedeniyle kalçası aşırı olan bir adamın ve bunu görüp te onunla uğraşmayacak Hasan yoktur, adama kalçalarının büyüklüğünden dolayı Kardashian lakabı takan Hasan Can bildiğimiz gibi hızlı şekilde devam etmektedir. Tosuncuğa benzeyen diğer bir konuğun ise dram gibi başına gelenler tüm izleyicileri güldürmektedir. Sevgilisinin zaman geçtikten sonra eş cinsel olduğu ortaya çıktıktan sonra, çocuğun durumu herkesi güldürüyor.

 

Program sonunda aldığı çarpılarla günü birinci bitiren konuşanlarda şampiyon Hüseyin olmaktadır. Bölüm için linklerden ulaşabilir ve bir daha ki bölümlerde görüşmek üzere iyi seyirler.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 16. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

 

 

 

 

Yorum Yap