İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 17. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 17. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 17. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 17. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 17. Bölüm seyret, 1. Sezon 17. Bölüm video izle, 1. Sezon 17. Bölüm full izle, 1. Sezon 17. Bölüm tek parça, 1. Sezon 17. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 17. Bölüm shot izle, 1. Sezon 17. Bölümü izle

En sevdiğiniz bölümleri ile konuşanlar yine karşınızda, Hasan Can Kaya’ nın sunumu ve yöneticiliği ile konuşanlar programı hız kesmeden devam etmektedir. Her bir bölüm daha eğlenceli hale gelen konuşanlarda her ne kadar bilet almak zorda olsa, en azından dijital platformlardan izleyebilmek ve sonucunda güldürmesi bizleri ve sizleri yeterince mutlu ediyor. Bu bölümde bakalım konuşanlarda bizleri ve sizleri neler bekliyor.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Hasan Can Kaya’ nın bölümün ilk etabında fanteziniz nedir diye başlamasıyla, arkadaşı ile gelen bir erkeğin partner ile mi tek başıma mı demesinin ardından salon ilk dakikadan itibaren gülme eşiğine ulaştı. Onun birkaç arka tarafına süpermane benzeyen ama maskeyi indirince alakası olmayan ve bu durumda da Hasan’ ın hemen konuğu bozması ile konu farklı yerlere devam ediyor. Sevgilisinin evine gidip annesine fal bakan ve kopyaları sevgilisinden alan çocuğun daha sonrasında başına gelenleri anlatması sizleri oldukça eğlendirecek ve güldürecektir. Linklerden bölümü izleyebilirsiniz, şimdiden iyi seyirler.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 17. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap