İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 18. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 18. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 18. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 18. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 18. Bölüm seyret, 1. Sezon 18. Bölüm video izle, 1. Sezon 18. Bölüm full izle, 1. Sezon 18. Bölüm tek parça, 1. Sezon 18. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 18. Bölüm shot izle, 1. Sezon 18. Bölümü izle

Çevre kitlesinin gelişmesi ve gün geçtikçe herkes tarafından bilinen konuşanlar programı bu kadar başarılı olacaklarını belki kendileri bile tahmin etmiyorlardı, Hasan Can Kaya’ nın başarılarına başarı katması ve insanların konuşanlar programını bu kadar benimseyip bu kadar gülüp eğlenmesi hoşlarına gitmiştir. Hızına yetişilmeyen konuşanlar programının bakalım bugün ki bölümünde bizi sizi neler bekliyor.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Programın girişinde sıçış hikayeleri soran Hasan Can Kaya’ ya cevap bir erkekten geldi. Zamanında yaparsın aşkıma eşi ile katılan beyefendinin, eşine her şeyi söyle yüksekten gir demesinin ardından girdikleri tüm ihalelerde en başı çekmiş, hiçbir oyun alamayıp rezil olduklarını düşünen çifte birde ikinci şok olarak yarışmadan ilk elenen çiftte kendileri olmuştur.

 

Kırdığınız en büyük pot sorusunda, bir konuğun sevgilisine iki – üç kez eski sevgilisinin adıyla seslenmesinden itibaren çok kötü pot kırdığını ve ne yaparsa yapsın düzeltemeyeceğini anlamış. Program hız kesmeden devam ederken, bölüm sonunda Hami verdiği cevaplar ile çarpıları toplayarak günün şampiyonu oluyor.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 18. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap