İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 19. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 19. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 19. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 19. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 19. Bölüm seyret, 1. Sezon 19. Bölüm video izle, 1. Sezon 19. Bölüm full izle, 1. Sezon 19. Bölüm tek parça, 1. Sezon 19. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 19. Bölüm shot izle, 1. Sezon 19. Bölümü izle

Konuşanlar yepyeni bölümüyle karşınızda, güldürdükçe güldüren bizlerin acısını, derdinin unutturan program konuşanlar yeni bölümüyle sizlerle. Her geçtiğimiz gün daha kaliteli bir hale gelen konuşanlar bizlere neşe vermeye devam ediyor. Bugün konuklarda kimler olacak, bizleri neler bekliyor hadi gelin hep beraber şimdi onlara bir bakalım.

 

Bölümün ilk başında dansa giderek manita ayarlayan erkeklerden bahseden Hasan Can Kaya, tabi ki de yanılmıyor ve birkaç kişiye canlı şahit olarak onlar üzerinden yürümeye devam ediyor. Kahvaltıcıda ilginç şekilde tanışan çiftlerin de hikayelerini dinleyince hep romantiklik duygularınız kabaracak hem de bir o kadar da güleceksiniz. Kadın konuğun kahvaltıcıda ne yiyebilirim dedim demesinin üzerine Hasan hemen patlatıyor lafı ve beni diye cevap vererek tüm salonu kahkahaya boğuyor.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Arkadaşlarına evlilik teklifi sürprizi yapacak olan adamın başına gelen ilginç olaylar, kızın korkudan bayılması gibi durumları dinledikçe eğlendikçe güleceksiniz. Birçok sıçış hikayeleri olan bu bölümü kaçırmadan linklerden izleyebilirsiniz, şimdiden iyi seyirler.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 19. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap