İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 20. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 20. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 20. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 20. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 20. Bölüm seyret, 1. Sezon 20. Bölüm video izle, 1. Sezon 20. Bölüm full izle, 1. Sezon 20. Bölüm tek parça, 1. Sezon 20. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 20. Bölüm shot izle, 1. Sezon 20. Bölümü izle

Konuşanlar yeni bölümüyle bir kez daha karşımızda Exxen’ in en sevilen programlarından biri olan konuşanlar, Hasan Can Kaya’ nın da yönetmenliğinde ve sunuculuğunda hız kesmeden kitlesini büyütmeye ve programlarına devam ediyor. Bu bölümde gerek konuklar gerek ise çarpıcı olaylar ile konuşanların bu bölümünde neler göreceğiz? Karşınızda konuşanlar 20. Bölüm ile yayında, iyi seyirler.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Konuşanlar ilk dakikalarda sakin başlamış gibi gözükse de program açıldıkça ve konular, sorular arka arkaya geldikçe konuşanlar asıl tavan noktasına ulaşacaktır. Konuşanlara gelen fizyoterapistin sevgilisi ile olan ilişkisi ve kendisini sevgilisinden soyutlamış gibi takılması Hasan Can’ ı oldukça güldürmüştür. Konuşanlar programına gelebilmek için Hasan Can’ ı sürekli tüm sosyal medyalardan rahatsız eden çocuğa Hasan tarafından sorulan fanteziniz nedir sorusuna, ayna karşısında sıçmak diye verdiği cevap ile resmen bir sıçış hikayesi anlatmış oldu ve seyircileri bu iğrençlik ile güldürmüş oldu. Konuşanların sonralarına doğru birçok sıçış ve fantezi olaylarını kaçırmamak için linklerden bölümü izleyebilirsiniz.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 20. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap