İlginizi Çekebilir
Esnaf İzle
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 21. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 21. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 21. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 21. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 21. Bölüm seyret, 1. Sezon 21. Bölüm video izle, 1. Sezon 21. Bölüm full izle, 1. Sezon 21. Bölüm tek parça, 1. Sezon 21. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 21. Bölüm shot izle, 1. Sezon 21. Bölümü izle

Yine bomba gibi bir bölümle karşınızda olan konuşanlar programı bugünde tüm sevenlerini ve izleyicileri gülmekten kırmaya söz vermiş gibi. Konuşanların tüm hızıyla devam ettiği ve Exxen’ de olmak üzere programında popülerliği her geçen gün bir o kadar artmaya devam etmektedir. Ki bu nedenlerden dolayı konuşanlar programına bilet bulmakta bir hayli o kadar zor bir hale gelmiştir.

 

Bölümün ilk başlarında söz hakkı sahibi olan vergi memurluk işi yapan Sevgi hanımın, çok sessiz ve birazda konuşmaya çekinmesi üzerine Hasan Can olaya biraz el atıyor ve birkaç daha soru sormaya başlıyor. Programa eşi ile gelen Sevgi hanımın, eşinin biraz torbacıya benzemesi üzerine Hasan Can Kaya hemen torbacı lakabı ile Sevgi hanıma bu torbacı mı senin eşin diye, salonu gülmekten kırıp geçirmeye devam ediyor.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Konuşanların tahtaya yazılan ekiplerinden çocuk, bu dünyada inanmadığı şey olarak kadınların tuvalete gitmediğine inanmadığını söyleyerek herkesi şaşırtırken bir yandan da bir o kadar güldürdü. Bölümün tamamını izlemek için link bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 21. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap