İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 22. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 22. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 22. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 22. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 22. Bölüm seyret, 1. Sezon 22. Bölüm video izle, 1. Sezon 22. Bölüm full izle, 1. Sezon 22. Bölüm tek parça, 1. Sezon 22. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 22. Bölüm shot izle, 1. Sezon 22. Bölümü izle

Renkli konukları ile ve Hasan Can Kaya’ nın üstlendiği konuşanlar, sizlerin yeni bölüm ile karşınızda. Bugün programda bizleri neler bekliyor diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Bugün yine birbirinden efsane sıçış hikayeleri, birbirinden komik rezil olma anları ve duyacağınız ilginç cevaplar ile gülmekten kırılacaksınız. Şimdi birlikte bölümü inceleyelim daha neler var neler.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Bu bölümde dikkat çekecek olan, bu bölümde oldukça fazla sağlık personeli katılmıştır. Bir sağlıkçının ise şimdi anlattığı hikayeyi hep birlikte dinleyelim. İlk nöbeti olan hastanede bayan konuğun ilk defa başına ex olayının gelmesinin ardından diğer tüm sağlık çalışanlarının toplanıp kaçmasından sonra bir şoka girerek ne olduğunu anlamıyor ve diğer sağlık personellerinin kaçmasının nedeni ise linç yeriz diye korktuklarından kaçmışlar. Konuşanlar olarak program çok ama çok hızlı başlamış olup tüm seyirciler bu duruma oldukça güldüler. Fantezi olarak kendine özel metrobüs isteyenleri tutunda bu bölümde daha neler var. Bölümü vermiş olduğumuz bağlantılardan kolayca izleyebilirsiniz.

 

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 22. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

 

 

Yorum Yap