İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 23. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 23. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 23. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 23. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 23. Bölüm seyret, 1. Sezon 23. Bölüm video izle, 1. Sezon 23. Bölüm full izle, 1. Sezon 23. Bölüm tek parça, 1. Sezon 23. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 23. Bölüm shot izle, 1. Sezon 23. Bölümü izle

Her geçen gün programın kendini katlaya katlaya gitmesi ile güzel bir izleyici kitlesi oluşturan konuşanlar programı yeni bölüm ile tekrardan karşınızda. Hasan Can Kaya’ nın sunduğu konuşanlar programı hız kesmeden bölümlerine devam etmektedir. Şimdi gelin hep beraber bu bölümde bizi neler bekliyor, birlikte bakalım. Karşınızda 23. Bölüm ile konuşanlar.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Nevşehir’ de üniversite okuyan konuşanlara katılan kızın, önce peri bacalarında okuduğu düşünüldüğü için Hasan Can tarafından mesnevi olarak dalga geçilecekken, üniversitenin yerleşkesinin Sabiha Gökçenin içinde olduğunu söyleyince Hasan Can bu durumla daha çok dalga geçti ve bunun ne saçma olduğunu dile getirince tüm salon kahkahalara boğuldu. Havacılık okuduğunu dile getiren kızın mesleğini sorunca yer hizmetlerini olduğunu söylemesi üzerine bu durum Hasan Can’ ın eline koz vermiş ve tüm salon gülmekten kırılmıştır. Boyundan dolayı girebildiği tek yer, yer hizmetleri olunca bu durum daha da komik bir hal almıştı.

Bölümün tamamını izlemek için vermiş olduğumuz bağlantılardan bölüme ulaşabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler.

 

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 23. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap