İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 24. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 24. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 24. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 24. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 24. Bölüm seyret, 1. Sezon 24. Bölüm video izle, 1. Sezon 24. Bölüm full izle, 1. Sezon 24. Bölüm tek parça, 1. Sezon 24. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 24. Bölüm shot izle, 1. Sezon 24. Bölümü izle

Hasan Can Kaya’ nın sunumu ve yönetmenliği ile konuşanlar yeni bölüm ile tekrardan karşınızda, gün geçmeden her an popülerliği artan konuşanlar programının seyircileri yeni bölümü heyecanla bekliyor. Konuşanlar bu bölümde yine güzel anılar ve olayları ile karşımızda olacak. Birbirinden komik fantezilerden tutunda, başından geçen olayları göreceğiz. Şimdi gelin yeni bölüme birlikte bakalım.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

İlk kısımlarda Hasan Can, geçen bölümlerde gelen bir kuyumcunun bu bölümde de geldiğini ve kendisinin kuyumcu olmasına rağmen on beş liralık kravat alması ile dalga geçen Hasan Can herkesi ilk saniyelerden güldürmeye başlıyor bile. Kendi işini kurmak için şu an çalıştığı işten istifa eden konuğun hikayesinden tutunda, sevgilisinden yediği kazıkları anlat anlat bitiremeyen kızın söylediklerine oldukça üzülecek ama bu üzüntülere bir o kadar da güleceksiniz. Hasan Can’ ın telefonunuza gelen en ilginç mesaj neydi sorusuna, verilen cevaplara o kadar çok güleceksiniz ki. Sıçış olayları zaten konuşanların artık bir efsanesi ve bunları izlemek dinlemek sizi oldukça keyiflendirecek. Bölümü sizlere vermiş olduğumuz linklerden izleyebilirsiniz.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 24. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap