İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 25. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 25. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 25. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 25. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 25. Bölüm seyret, 1. Sezon 25. Bölüm video izle, 1. Sezon 25. Bölüm full izle, 1. Sezon 25. Bölüm tek parça, 1. Sezon 25. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 25. Bölüm shot izle, 1. Sezon 25. Bölümü izle

Merakla beklediğiniz konuşanlar yeni bölümüyle yine karşınızda. Konuşanların her bir bölümünü merakla beklediğinizi duyar gibiyim. Hasan Can’ ın sunumu ile ekranlar başında olan konuşanlar bu bölümde de yine ilginç soruları ve gelen cevapları ile sizleri bol bol güldürmeye devam edecek. Sahneye aldığı isimlerle dikkat çekecek olan konuşanlar, Hasan Can’ ında performansı ile sizleri güldürmekten karnınıza ağrı çektirecek.

 

Programın ilk dakikalarında Hasan Can’ ın gözüne kestirdiği sakin ve ciddi olan Cansu öğretmeni buluyor. Ona sorduğu sorular ile hem güldürürken hem de öğretmeni yeteri kadar sıkıştırıyor. Öğretmenin zor anlarında, öğretmen nerede öğretmenlik yaptığını bile zor bela söylüyor.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Kızların sevgililerini kıyaslayan Hasan Can, bu durumu öyle güzel kullanıyor ki, bir kızın sevgilisi elini yıksa yeter derken diğeri bir dünya şey istiyor diyerek ortalığı bir yandan karıştırırken bir yandan da herkesi güldürmeyi başarıyor. Anlatılan fantezileri duyduktan sonra eminiz ki sizlerde bir yandan gülerken bir yandan düşüncülere dalıp gideceksiniz. Bölümü izlemek için linkten ulaşabilirsiniz.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 25. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap