Konusanlar 2 Sezon 48. Bolum Izle

Konuşanlar 1. Sezon 26. Bölüm İzle

Exxen, Konuşanlar izle Kas 08, 2021 Yorum Yok

Konuşanlar 1. Sezon 26. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 26. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 26. Bölüm seyret, 1. Sezon 26. Bölüm video izle, 1. Sezon 26. Bölüm full izle, 1. Sezon 26. Bölüm tek parça, 1. Sezon 26. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 26. Bölüm shot izle, 1. Sezon 26. Bölümü izle

https://www.dailymotion.com/video/x7xf5ff

Hasan Can Kaya’ nın yönettiği konuşanlar programı her geçen gün kalitesine kalite katarken bu denli bir popülerlik yakalaması ile herkesi şaşırtmıştı. Exxen’ de yayınlanan konuşanlar herkesin yeni bölümünü heyecanla beklediği bir hal almıştır. Konuşanlara bilet almak isteyenler ise biraz kırgın çünkü bilet bulmak neredeyse imkansız gibi bir şey. Hatta bunun için Hasan Can’ a milyonlarca kişi sosyal medyalardan yazmaktan yorulmuyor diyebiliriz. Şimdi hadi gelin bu bölümde bizleri neler bekliyor hep birlikte bakalım.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Bölümün başlarında bir diş hekimi olan bayana saran Hasan Can, aldığı paralardan tutunda nasıl şeyler yapıldığını birer birer anlatarak kızı zor durumda bırakıyor ve tüm salonu güldürmeyi yine her zaman olduğu gibi başarıyor. Covid olsaydınız hangi ünlüye bulaştırmak isterdiniz sorusuna, sahneye alınan konuşanların verdiği cevaplar hepinizi şok ederken gülmekten karnınızı ağrıtacak cinsten. Meğer diyeceksiniz bunlar ne yılan ne yılan. Konuşanların bu bölümünün devamını izlemek için linklerimizi kullanabilirsiniz, iyi seyirler.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 26. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yok

Yorum Yap