İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 27. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 27. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 27. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 27. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 27. Bölüm seyret, 1. Sezon 27. Bölüm video izle, 1. Sezon 27. Bölüm full izle, 1. Sezon 27. Bölüm tek parça, 1. Sezon 27. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 27. Bölüm shot izle, 1. Sezon 27. Bölümü izle

Her haftayı büyük bir heyecan ve sabırsızlıkla beklediğiniz konuşanların yeni bölümü karşınızda. Peki bizleri bu bölümde neler bekliyor? Her zaman olduğu gibi güzel fantezilerden tutun da, büyük sıçış olayları ve başlarından geçen o kadar komedi olayları dinledikten sonra hepinizin bölüm bittikten sonra gülmekten büyük olasılıkla yüzleriniz ağrıyacak. Şimdi hadi hep beraber bu bölüme bir göz atalım.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Programın ilk kısmında fanteziniz sorusuna cevap veren bir konuşanlar izleyicisi cevap olarak kız kavgası izlemeye bayıldığını ve bu kavgayı izlemek için iki elim kanda olsa izlerim, tüm işlerimi bırakırım diyerek verdiği cevapla nasıl bir psikopat olduğunu tüm konuşanlara ve izleyicilere göstermiş oluyor.

Üniversitede tanışıp sevgili olan çiftin neden bir yola girmediklerini soran Hasan Can, bunun üzerine kızın daha erken bunları birde yayınlamayalım demesinin üzerine, Hasan Can zaten en komik olan bu geri kalan sahneler bir işe yaramaz diyerek salonu adeta gülmekten kırıp geçiriyor. Geri kalan bölümü sizlere bırakmış olduğumuz linkten izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 27. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap