İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 28. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 28. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 28. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 28. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 28. Bölüm seyret, 1. Sezon 28. Bölüm video izle, 1. Sezon 28. Bölüm full izle, 1. Sezon 28. Bölüm tek parça, 1. Sezon 28. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 28. Bölüm shot izle, 1. Sezon 28. Bölümü izle

Her bir yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen konuşanlar işte yeni bölümü karşınızda. Hasan Can Kaya’ nın yönettiği konuşanlar bir öncekinin üstüne koya koya gitmeye devam ediyor ve bu nedenledir ki günden güne izleyici kitlesi artıyor. Artık bilet bile bulmak bir hayli zor olan konuşanlara en azından Exxen platformundan izlemek ve keyif almak hoşunuza gidiyor. Hadi gelin şimdi bu bölümde neler var onlara bakalım.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

İlk kısımda konuşanları izlemeye gelen bir konuğun, konuşanlara nasıl geldiğini ve neler olduğunu anlattığı hikaye sizleri oldukça güldürecek. Kapıda jelibon alıp onları yerken beklediğini söylediği sırada Hasan Can durur mu durmaz. Hemen nasıl olgunca beklemişsin diyerek izleyicileri güldürmeyi başarıyor. Hasan Can’ ın bir günlüğüne biri ile yer değiştirme şansın olsa bu kişi kim olurdu sorusuna verilen cevaplar sizi oldukça güldürecek ve eğlendirecek. Bölümün geri kalanını izlemek için sizlere bırakmış olduğumuz linkten bölüme ulaşabilirsiniz, iyi seyirler.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 28. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap