İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 29. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 29. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 29. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 29. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 29. Bölüm seyret, 1. Sezon 29. Bölüm video izle, 1. Sezon 29. Bölüm full izle, 1. Sezon 29. Bölüm tek parça, 1. Sezon 29. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 29. Bölüm shot izle, 1. Sezon 29. Bölümü izle

Evet, karşınızda konuşanların yeni bölümü ile Hasan Can Kaya ekranlarınızda. Her bir bölümü heyecan uyandıran konuşanların merakla beklenen bölümünde bizleri neler bekliyor dersek, yine her zaman olduğu gibi muhteşem sıçış hikayelerinden tutunda, başından geçen ilginç anıları anlatanlar en değişik fantezilerini konuşanlara sunanlardan neler göreceğiz. Hadi şimdi bu bölüme birde yakından bakalım.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Bölümün ilk başlarında bir fantezi sorusuna cevap olarak, bana bir milli piyango çıkmasını istiyorum ama çeyrek bilet olsun diyen konuşanlar izleyicisine Hasan Can şaşkın gözlerle ve gülerek baka kalıyor. Bunun üzerine Hasan Can, bunun ruhu fakir, bu sıfır vizyonlu diyerek dalga geçmeye başlıyor ve tüm salon haklı olarak kahkahaya boğuluyor. Hasan Can bunun üzerinden oldukça adama yürüyor ve espri üzerine espri patlatıyor. Hayli olarak konuşanlar ekibinin gülmekten karnı ağrıyor. Kız meslek lisesinde okuyan çocuğun anlatacakları erkek kitleyi heyecanlandıracak cinsten çünkü 9 erkek 640 kız okulda okumayı konuşanlar affetmez. Bölümün kalanını sizlere vermiş olduğumuz linkten izleyebilirsiniz.

 

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 29. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

 

 

Yorum Yap