Konusanlar 2 Sezon 48. Bolum Izle

Konuşanlar 1. Sezon 3. Bölüm İzle

Exxen, Konuşanlar izle Kas 05, 2021 Yorum Yok

İnsanların en eğlenceli zamanlarında, ekran başına geçiren Konuşanlardan bir bölüm daha, Konuşanlar 1. Sezon 3. Bölüm, Konuşanlar 1. Sezon 3. Bölüm izle , Konuşanlar 1. Sezon 3. Bölüm seyret, Konuşanlar 1. Sezon 3. Bölüm full izle, Konuşanlar 1. Sezon 3. Bölüm video izle, Konuşanlar 1. Sezon 3. Bölüm tek parça, Konuşanlar 1. Sezon 3. Bölüm shot izle sitemizde içeriklere göz atabilir, keyifli okurlar.

https://www.dailymotion.com/video/x7xxqqc

Konuşanların bu bölümünde bizleri neler bekliyor neler. Hasan Can Kaya tüm hızı ile Exxen’ de esip kavurmaya devam ediyor. Bölümün ilk başında ne iş yaptığını sorduğu seyircinin mesleğinin pompacı olması ile daha ilk dakikadan bölümün nasıl eğlenceli olacağı çok belli oluyor aslında iyi seyirler.

Konuşanlar Orjinal İçeriğine Ulaşmak için Exxen Konuşanlar Lütfen Tıklayınız.

Konuşanların bu bölümünde ünlülerden konuk olarak Eylül Öztürk ve Kenan Özkan katılmaktadır. Tatlı çiftin de bu programa katılması ile konuşanlar yani talk Show adeta daha da bir heyecan uyandırmaya başlamıştır. Seyircilerden Mesut bey ve eşinin karşılıklı lafları ile bu bölüm çok güleceksiniz. Tekvandocu olan hanımefendinin yetenekleri sizleri birer birer hayretler içinde bırakacak. Tarzı ve görünüşü ile DJ Bülent’e benzeyen sahneye çıkan konuşanlardan üyesinin tarzına ve kimliğine göre çok sessiz sakin kalması ile siz izleyenleri şok edeceğine benziyor. Kenan Özkan’ın Amerika’da ki polis anısı ile programa eğlence katması ve hikayesinin enteresanlığı ile siz değerli izleyicileri epeyi eğlendireceğine benziyor. DJ Bülent’e benzerliği olan konuşanların listesinde olan kişinin Erasmus anıları hepinizin suratlarını güldüreceğine eminim. Değişik ve bir o kadar tuhaf gelen hikayeleri ile sizi eğlendirecektir.

Programın sonunda konuşanlarda sahneye çıkanlardan Müge aldığı çarpılara ve ilginç cevapları ile günün sonunda şampiyon oluyor.

Hasan Can Kaya, Exxen, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 3. Bölüm, Konuşanlar 1. Sezon 3. Bölüm izle , Konuşanlar 1. Sezon 3. Bölüm seyret, Konuşanlar 1. Sezon 3. Bölüm full izle, Konuşanlar 1. Sezon 3. Bölüm video izle, Konuşanlar 1. Sezon 3. Bölüm tek parça, Konuşanlar 1. Sezon 3. Bölüm shot izle, Hasan Can Kaya Konuşanlar izle, Hasan Can Kaya Exxen izle, Exxen Konuşanlar izle, Exxen Konuşanlar.

Yorum Yok

Yorum Yap