İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 30. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 30. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 30. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 30. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 30. Bölüm seyret, 1. Sezon 30. Bölüm video izle, 1. Sezon 30. Bölüm full izle, 1. Sezon 30. Bölüm tek parça, 1. Sezon 30. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 30. Bölüm shot izle, 1. Sezon 30. Bölümü izle

Konuşanlar yeni bölümü ile beklediğiniz gibi karşınızda, Hasan Can Kaya’ nın yönetmenliği ile konuşanlar yine bomba gibi bir bölümle sizleri bol bol güldüreceğe benziyor. Hasan Can’ ın millete sataşması ile programa renk gelen ve sorduğu sorular ile aldığı cevaplar üzerinden ortalığı esip kavuran bizleri kahkahalara boğan konuşanlar karşımızda. Şimdi beraber gelinde bu bölümde bizleri neler bekliyor görelim.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

İlk baş bölümde bir çifte mikrofon veren Hasan Can, eşinin nerede yaşamak istemediğini sorması üzerine, ben normalde İngiltere’ de yaşamayı istiyordum ancak eşim İngiltere’ de yaşamak istemedi deyince, Hasan Can burada nerede yaşıyorsunuz sorusuna, adam bağcılarda yaşıyoruz der demez, tüm salon daha ilk dakikadan kahkaha tufanına tutulmuştu. Bu bölümün içinde daha neler var neler. Babasının inanılmaz zenginliği olan kızın babasının zenginliği resmen tüm salonun dudaklarını uçuklattı. Bu bölümde daha bizi birçok sıçış, birçok entrika beklerken Hasan Can salonu gülmekten yıkmaya devam ediyor. Bölümün uzun halini vermiş olduğumuz linklerden izleyebilirsiniz.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 30. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap