İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 4. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 4. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 4. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 4. Bölüm seyret, 1. Sezon 4. Bölüm video izle, 1. Sezon 4. Bölüm full izle, 1. Sezon 4. Bölüm tek parça, 1. Sezon 4. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 4. Bölüm shot izle, 1. Sezon 4. Bölümü izle

Hasan Can Kaya 1. Sezon 4. Bölümü ile ve ünlü konuk oyuncularıyla bu bölümde de yine esip kavurulacak. Konuşanların yeni bölümünde bitmez bilmeyen bir heyecanla beklemesi gibi bir şey yok sizleri için. O zaman hadi gelin bakalım bu bölümde bizi neler bekliyor.

Bölümün başında Uğur beyin mesleği ve önceki mesleğini bırakması ve cevapları ile gülmekten kendinizi alamayacağınızı göreceksiniz. Bu bölümde konuşanlara güldür güldürün sevilen yüzü Onur Buldu katılacaktır. Onur Buldu ve Hasan Can Kaya’nın Yanyana yapacakları komediye hazırsanız gelip izleyelim. Pavyon hikayesi ile kırıp geçiren konulardan, anlattığı hikayelere ve olaylara inanılmayandan tutunda daha neler neler. Konuşanlarda günün sonunda ise anlattıklarına kimsenin inanmadığı Doğuş, günü birinci olarak tamamlıyor. Bir dahaki ki konuşanların yeni bölümünde görüşmek üzere.

Konuşanlar Orjinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Hasan Can Kaya’nın her geçen gün artan performansı ve seyirci kitlesi ile günden güne talk Show’da büyümeye devam ediyor. Konuşanların 1. Sezonunda 4. Bölümü de geride bırakarak, bir sonraki bölümleri heyecanla bekleniyor. Uzun yılların ardından bu kadar güldüren ünlü komedyen başarılarına devam etmektedir.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 4. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap