İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 5. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 5. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 5. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 5. Bölüm seyret, 1. Sezon 5. Bölüm video izle, 1. Sezon 5. Bölüm full izle, 1. Sezon 5. Bölüm tek parça, 1. Sezon 5. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 5. Bölüm shot izle, 1. Sezon 5. Bölümü izle

Konuşanlar 1. Sezon 5. Bölüm İzle

 

Her bölümüyle konuklarını ve izleyicilerini kendine hayran bırakan Hasan Can Kaya yeni bölümüyle tüm hızıyla devam etmektedir. Gün geçtikçe daha fazla bir hit kitlesine ulaşan Konuşanlar programına bilet bulmakta hayli bir zor hale gelmiş durumda. Konuşanlar 1. Sezon 5. Bölümde sizleri neler bekliyor, hep beraber onlara bakalım şimdi.

 

Bu bölümde seyircilerden Umut beyin Çin’ deki sevgilisi ve yaşadıklarını anlatırken Hasan Can Kaya’ nın bu durumlara inanmaması ve Umut’ un kendisi ile barışık olması gibi durumları ele alıyor. Bu bölümde ünlülerden konuk olarak Aylin Kontente geliyor. Kendisinin espri anlayışı ve güldüren bir kişiliğe sahip olması ile bölüme renk katmaktadır. Konuşanlardan Mesut bey, tatlılığı ve sempatikliği ile sorulara verdiği cevaplarla salondaki tüm izleyiciler tarafından sevgi, saygı kazanıyor. Konuşanlardan Aylin hanımın hayran olsaydınız kime olurdunuz sorusuna verdiği Putin cevabı ve Putin’ e olan hayranlığı ile herkesi şaşırtıyor. Mesut beyin cimrilik sorusuna anlattığı olayı, sevgilisini mekanda bırakıp hesabı ödememek için kaçması herkesi güldürüyor.

Konuşanlar Orjinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Bu bölümün sonunda verdiği şaşırtıcı cevaplarla ve göstermiş olduğu sempatikle Mesut bey günü birinci olarak tamamlıyor. Bu bölümde de yine bol bol güleceğiniz ve izlerken keyif alacağınız daha nice anılar ve sıçmalar karşınızda olacak.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 5. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap