İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 6. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 6. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 6. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 6. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 6. Bölüm seyret, 1. Sezon 6. Bölüm video izle, 1. Sezon 6. Bölüm full izle, 1. Sezon 6. Bölüm tek parça, 1. Sezon 6. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 6. Bölüm shot izle, 1. Sezon 6. Bölümü izle

Hasan Can Kaya izle konuşanlar hız kesmeden şu zor pandemi günlerinde bizleri ve sizleri güldürmeye devam ediyor. Her geçen gün daha iyi yerlere gelen ve birçok ödüle ön gösterilen program ve Hasan Can Kaya’ yı tebrik ediyoruz, bakalım bu bölümde bizleri neler bekliyor.

 

İlk etap olarak gelen konuklara mesleklerini ve neler yaptıklarını soran Hasan Can Kaya aldığı cevaplar ve özelliklede özel şirkette çalışan ruhsatlandırma uzmanını Rus atlandırma olarak sanması ile ilk dakikalardan komediye başlamıştır. Arkadaşını dolandıran bir diğer konuşanlara konuk olan arkadaşın da anlattıkları ve bunları pişkin pişkin söylemesi ile hem konuşanlar ekibini şok ediyor hem de şaşkınlıkla dinliyorlardı. Konuşanların içerisinden tahtaya ismi yazılan şanslı ve değişik kişileri seçen Hasan Can Kaya tüm bunları programın amacı olan güldürmek için kullanmaya devam ediyor. Hasan Can Kaya yeri geliyor, kendi ekibinden olan kameramana yapımcısına herkese sallayan Hasan Can Kaya bu işi adeta profesyonel bir şekilde yapıyor.

Konuşanlar Orjinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Bölümde sevgilisini yüz milyarlara terk edenler mi dersiniz? Verdikleri cevaplar ile konuşanları şaşırtan hiç beklenmedik kişilerden beklenmedik yanıtlar gelenleri izledikçe sizlerde yeterince şaşıracaksınız. Bölümün sonunda iki kazanan birden olması ve iki kazanında programa renk kattığını söylemeden geçemeyiz.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 6. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap