İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 7. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 7. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 7. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 7. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 7. Bölüm seyret, 1. Sezon 7. Bölüm video izle, 1. Sezon 7. Bölüm full izle, 1. Sezon 7. Bölüm tek parça, 1. Sezon 7. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 7. Bölüm shot izle, 1. Sezon 7. Bölümü izle

Her bir bölüm daha eğlenceli bir hale gelen her zaman daha iyisini hedefleyen program ve Hasan Can Kaya ile tüm hızla konuşanlar devam ediyor. İnsanların yorgunluklarını streslerini almaya devam eden konuşanların bugün ki bölümünde bizleri neler bekliyor, hep birlikte izleyelim.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Bugünün programına katılan en ilginç katılımcılardan olan kesinlikle sizde izleyince anlayacaksınız ki Doğuşkan isimli kişidir. Gerek verdiği cevaplar ile ya da anlattığı olaylar ve olaylara verdiği tepkiler ile fazlası ile dikkatinizi çekecektir. Konuşanların bu bölümünde ünlülerden konuk olarak Anıl Piyancı katılmıştır. Kendisinin eğlenceli kişiliği ile konuşanlar programına renk katacağını görmüş olacaksınız. En utanılan anların sorulduğunda maille ile üst bir yöneticiye küfürler eşliğinde mail atan kızın yaşadıkları da sizleri güldürürken biraz olsun korkutacaktır. Katılımcılardan Fatma’ nın pozitifliği ile konuşanlara neşe katması ile herkesin gönüllerini kazanmıştır. Konuşanlar tüm hızıyla devam ederken, şimdi sıradaki sorularda neler gelecek çok merak ediyoruz.

 

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 7. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap