Konusanlar 2 Sezon 48. Bolum Izle

Konuşanlar 1. Sezon 8. Bölüm İzle

Exxen, Konuşanlar izle Kas 06, 2021 Yorum Yok

Konuşanlar 1. Sezon 8. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 8. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 8. Bölüm seyret, 1. Sezon 8. Bölüm video izle, 1. Sezon 8. Bölüm full izle, 1. Sezon 8. Bölüm tek parça, 1. Sezon 8. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 8. Bölüm shot izle, 1. Sezon 8. Bölümü izle

https://www.dailymotion.com/video/x7xf0e3

Yepyeni bölümüyle yine sevenlerine güzel dakikalar yaşatacak olan konuşanlar programı hız kesmeden Hasan Can Kaya’ nın sunumu ile devam etmektedir. Sıcak ortamı ile artık bir aile ortamına benzeyen konuşanlar programında bugün bizleri neler bekliyor, hep beraber bakalım.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Bu bölümde ilk konuklardan olan hepinizin bildiği bir isim olan survivordan Sema var. Sema’ nın neşesi ve eğlenceli halleri ile bölüme nasıl bir keyif geldiğini görünce anlayacaksınız. Sema ve Hasan’ ın birbiri ile atışmaları ve konuşmaları sizleri oldukça güldürecektir. Hasan Can’ ın yine her zaman olduğu gibi kendi ekibinden olan kameran ve yan çalışanlara sarması herkesi oldukça eğlendirmeye devam ediyor. Hasan Can Kaya’ nın millet ne der diye yapmaktan vazgeçtiğiniz neler var? Sorusuna gelen cevaplar ve yapılan yorumlar ile hepinizi şaşırtacak durumlar meydana gelmektedir. Bu hayatta size kim beddua etmiştir? Sorusuna gelen cevaplardan annem cevapları sizleri güldürürken düşündürecektir. Konuşanlar en iyi bölümleri ile devam etmektedir.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 8. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yok

Yorum Yap