İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 1. Sezon 9. Bölüm İzle

Konuşanlar 1. Sezon 9. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 1. Sezon 9. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 1. Sezon 9. Bölüm İzle, Konuşanlar 1. Sezon 9. Bölüm seyret, 1. Sezon 9. Bölüm video izle, 1. Sezon 9. Bölüm full izle, 1. Sezon 9. Bölüm tek parça, 1. Sezon 9. Bölüm tanıtım izle, 1. Sezon 9. Bölüm shot izle, 1. Sezon 9. Bölümü izle

Her bir bölümü heyecanla beklenen konuşanlar programı bu bölümde de yine izleyicilerini bir yandan güldürürken bir yandan da eğlendirmeye devam ediyor. Hasan Can Kaya’ nın her gün programa bir şeyler katması ile konuşanlar her geçen gün daha iyi noktalara gelerek, izleyicilerine ve konuklarına muhteşem bir hava katmaktadır. Bizleri bu bölümde neler karşılayacak hep beraber izleyelim.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Programa bugün katılanlardan yabancı uyruklu adamın beddua yediğiniz olmuş mudur? Sorusuna verdiği cevap ile herkesi güldürmüştür. Ramazan ayında herkes oruç tutarken kendisinin sigara içtiği ve hamburger yediğinden dolayı beddua yediğini düşünmüş ve bir şeyler diyenler olunca Türkçe çok bilmediği içinde hepsine teşekkür etmiştir. Ardından Hasan Can’ ın daha önceden sevgilinize yakalandığınız oldu mu? Sorusuna gelen ilginç anılar ve olaylar ile program adeta gülmekten kırdı geçirdi. Program sonlarına doğru daha da neşeli bir hal alan konuşanlara devam edelim.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 1. Sezon 9. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

 

 

Yorum Yap