1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 2. Sezon 1. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 1. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 2. Sezon 1. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 1. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 1. Bölüm seyret, 2. Sezon 1. Bölüm video izle, 2. Sezon 1. Bölüm full izle, 2. Sezon 1. Bölüm tek parça, 2. Sezon 1. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 1. Bölüm shot izle, 2. Sezon 1. Bölümü izle

Tv8’in patronu acun ılıcalının bir nevi netflix’e karşı içeriği yerli ismi yabancı olan dijital kanalı exxen de yayınlanan konuşanlar hiç durmayan temposu ve aşırı gülme senamonisine ile hem izleyicilere hem katılanlara keyifli ve neşeli dakikalar vaadi ediyor. Hasan can kayanın sunuculuğu ve bizzat içerisine dahil olarak kendi esprileri ile katkı sağladığı konuşanlar 2. Sezon 1. Bölüm ile yine exxen’de yayınlanmaya başlandı. Hasan can kaya davet ettiği yaklaşık 50 kişilik kadın ve erkek izleyicilerden oluşan topluluğa belli başlı sorular sorarak onlar üzerinden espri yaparak katılan kitlenin kolektif bir şekilde gülmesini ve güzel vakit geçirmesini sağlıyor. Yeni sezonun ilk bölümünde aslında diğer sezonlardan farklı bir formayı yok sadece yüzler değişiyor ama espriler ve içerik işleyişi aynen devam ediyor. Seda adında bir kadına önce yurt dışında yaşadığı maceraları anlattırıyor ve bunun üstüne bir espri sonra emre adında birini telefonunu alarak en yakın arkadaşını arayıp hoparlörde ona sorular sorarak tepkisine karşı hep birlikte gerçekleşen bir gülme. İrem derici’ nin konuk olduğu bu bölümde programa katılanlar üzerinden yaptığı epiriler, sahnede ki hareketleri ve espri kalitesi adeta katılanlara kahkaha tufanı yaşattı. Özellikle yer yer erkek izleyicilere aşırı takılması onu yeri geldiğinde onları utandırarak köşeye sıkıştırması adeta herkesi gülmekten kırdı geçirdi. Özellikle bir izleyicilerinin kelliği üzerinden yaptığı şaka ve sahnede ki kol hareketi yıktı geçti. Bence bu bölümde irem derici etkisi büyük fark yarattı çünkü kendisinin öyle bir halktan yana olan bir tarafı vaki izleyiciler bile onunla istediği şakayı yapabilme özgürlüğünü hissettiler. Bu bölümün en büyük dominosu irem dericidir. 3 bölümde artık katılan izleyicilerin bireysel olarak akıllarına ne gelirse anlatması sağlandı bu durum aslında kümülatif bir etki yaratarak her saniyesinden zevk almalarına neden oldu. Hasan can kaya katılanlar arasından seçtiği kişilere verdiği söz hakkı sayesinde kişi başında geçen komik olsun olmasın çok saçma olsa da anlatmasını isteyerek onun üzerinden espri geliştirip bunu katılanların geneline yayarak gülmeyi ve espriyi sürekli hale ettirmeyi başardı.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Daha sonra kendini yakışıklı zanneden uzun boylu bir arkadaşı bir erkekle sahne dans ettirip herkesin gülmesini sağlamak sonra kadın ve erkek ilişkileri üzerine atışmalar akabinde flörtleştirmeler. Program böyle akıp gidiyor. Ama programda iyi bir yönde öz güven problemi çeken ya da ifade güçlülüğü çeken kişilerin burada topluluk önünde konuşması ne istiyorsa anlatması sağlanarak şahıs açısından aktif bir etki sağlamaktadır.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 1. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

 

 

Yorum Yap