İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 2. Sezon 11. Bölüm

Konuşanlar 2. Sezon 11. Bölüm
+ - 0

Konuşanlar 2. Sezon 11. Bölüm

 

Konuşanlar 2. Sezon 11. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 2. Bölüm seyret, 2. Sezon . Bölüm video izle, 2. Sezon 11. Bölüm full izle, 2. Sezon 11. Bölüm tek parça, 2. Sezon 11. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 11. Bölüm shot izle, 2. Sezon 11. Bölümü izle

Konuşanların bu yeni bölümünde artık izleyicilerin rahat tavırları ve hareketleri sayesinde adeta hasan can kaya’ yı bile solladılar. Bu bölümde izleyiciler hiç yabancılık çekmeden rahatlıkla kendi aralarında atışma şakalaşma ve birbirlerine yaptıkları komiklikler gibi durumlara girerek adeta sınırlarını aştılar. Bu bölümde özellikle iki falcı üzerine giden hasan can falcılardan birine sorar adın ne diye oda Batu diye cevap verir  onda sonra diğer falcıya ismini sorar oda güney der ve kapışıyor musunuz diye soran hasan cana hayır bana yetişemez diye cevap vereli falcı güney. Hasan can diğer falcıya dönerek güney için o daha iyimi der Batu’ da bilmiyorum der bunun üzerine hasan can sende her şeyi bildiğini iddia ediyorsun ama ne sorsam bilmiyorsun der ve bir gülen ortamı sarar.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Bir başak izleyiciye vücudun da en beğendiğin yer neresi diye sorar oda dudaklarım der hasan can cevap olarak burada erkekler için alternatifin çok olduğunu düşünüyorum diyor bir gülme dalgası  hasan can o anda başka bir izleyiciye bu kadına çıkmamı teklif ettin der oda hayır asla etmedim tanımıyorum sadece her şeyin büyütüldüğünü düşünüyorum der hasan can bunun üstüne kızın zaten her şeyi büyük kanka der o anda herkes gülmekten yıkılır. Bu bölüm izleyicilerin zor anadan espri yaptıkları ve kendileri oldukları bir bölüm olduğunu düşünüyorum.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 11. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap