Konusanlar 2 Sezon 48. Bolum Izle

Konuşanlar 2. Sezon 12. Bölüm İzle

Exxen, Konuşanlar izle Kas 11, 2021 Yorum Yok

Konuşanlar 2. Sezon 12. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 12. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 12. Bölüm seyret, 2. Sezon 12. Bölüm video izle, 2. Sezon 12. Bölüm full izle, 2. Sezon 12. Bölüm tek parça, 2. Sezon 12. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 12. Bölüm shot izle, 2. Sezon 12. Bölümü izle

https://www.dailymotion.com/video/x7ztik2

Konuşanların bu bölümü yine komedi ve bol kahkahanın olduğu bir program oldu. Hasan can kaya burada kahkahaya imza attı. Bu bölümde yine izleyicilerin başlarından geçen komik ve trajik hikayelerle eğlenceli vakit geçirdiler. Bir izleyicini başından geçen miras hikayesi ve sempatik tavrı çok beğenildi. Hasan can seyirciye sorar ne işin vardı diye oda cevap verir bir miras işimiz vardı diye amcam beni aradı hastahaneye çağırdı deden hasta diye bende yolda dua etmişim Allah’ ın ne olursun falan diye o anda hasan can dua ediyorsun ölsün diye çocukta hayır ya o kadar değil birazcık olsun seviyorum yani der ve herkes yıkılır. İzleyiciler içinden biri söz alır ve derki ben çiçekçilik yapıyorum sevgililer günüde bir adamın hem karısına hemde sevgilisine gönderdiği çiçekleri karıştırdım 14 şubat sevgililer gününde karısının çiçeğini sevgilisine sevgilisinin çiçeğini de karısına götürdüm der ve herkes bir ooo çeker sonra dam anlatır yine çiçeği verdiğim sevgili iyide bu ben değilim der yanlış çiçek gelmiş bana der ismi ne yazıyor dedim baktım başka isim hemen adamın karısının evine gittim dedim ki yoğunluktan sizin çiçeği karıştırdım ve ona çiçeği teslim ettim diğerini de alıp adamın sevgilisine verdim yoldayken benim sevgilim beni aradı neden cevap vermediğimi sordu bende durumu anlattım sevgilimde oo sen aldatanlara yardımcı oluyorsun dedi bende ona ee o bunu aldatmayacak bu bunu aldatmayacak taş mı yiyeceğiz biz dedim.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Herkes kopar ve hasan can kaya adama dönerek olum pezevenk misin sen der herkes yıkılır. Bu bölüm muhteşem eğlenceli geçti bence.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 12. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yok

Yorum Yap