İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 2. Sezon 13. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 13. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 2. Sezon 13. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 13. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 13. Bölüm seyret, 2. Sezon 13. Bölüm video izle, 2. Sezon 13. Bölüm full izle, 2. Sezon 13. Bölüm tek parça, 2. Sezon 13. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 13. Bölüm shot izle, 2. Sezon 13. Bölümü izle

Konuşanların bu bölümünde özellikle sınırları zorlayan hasan can kaya bir daha bilinmeyenlere daldı ve oradaki izleyicilere özellikle kadınlara cinsel fanteziniz nedir diye sordu birbirinden ilginç cevaplar veren izleyiciler herkesi yıktı geçti. Hasan can kaya bir seyircisine fanteziniz nedir deyince kadında erkek arkadaşının fantezisini anlattı oda erkek arkadaşının isminin Alkan olduğunu söyledi ve onun fantezisinin direk olarak peçetelerle uğraşmak olduğunu söyler bunun üzerine hasan can kaya yani otuz birci yani der kadın davet der herkes te bir gülme krizi daha sonra kız erkek arkadaşı ile ilgili alkanın gay olduğunu söyledim der hasan can kaya da kime söyledin der oda babama söyledim der bizde kalması için öyle söyledim hasan can peki birlikte aynı oda da mı yattınız der kadın hayır salonda yattı ama yinede babam altanın gay olduğunu zannediyor der.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Bunun üzerine hasan can da baban Alkan’ a gay olduğu Çin yükselmedi mi der kadında babamın yükselme devri çoktan geçti der, hasan can da o zaman babana şuan minnoş demende bir başka o anda herkese bir güle başlar ve hasan can şöyle der buradan prenses minnoş babaya selamlar der ve herkes kahkahaya boğulur. Bu bölümde sıklıkla cinsellikle fantezi üzerinde hasan can kayanın kendisinin yaptığı ve izleyicilere yaptırdığı espriler programa farkın dalık kazandırdığını düşünüyorum ben.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 13. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap