Konusanlar 2 Sezon 48. Bolum Izle

Konuşanlar 2. Sezon 15. Bölüm İzle

Exxen, Konuşanlar izle Kas 11, 2021 Yorum Yok

Konuşanlar 2. Sezon 15. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 15. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 15. Bölüm seyret, 2. Sezon 15. Bölüm video izle, 2. Sezon 15. Bölüm full izle, 2. Sezon 15. Bölüm tek parça, 2. Sezon 15. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 15. Bölüm shot izle, 2. Sezon 15. Bölümü izle

https://www.dailymotion.com/video/x80amff

Konuşanların bu bölümünde yalan söylemek ve en çılgın anlarınız hikayeleriniz nelerdir sorusunu sordu. Bir kadın izleyiciye yalan söyler misin der kadın izleyicide genellikle yalan söylerim der nasıl söylersin peki der oda mesela gezmeye gideceğim zaman okula gidiyorum diyor hasan can kaya da bunu dayının yanında söylemen nasıl bir şey herkes gülüyor burada dayısı da kulağım ağır işitiyor ne söylediğin anlamak için dudaklarını okumam gerekiyor diyor ne dediğinizi anlamdı diyor. Hasan can da sırdaş olmak için ailede senden daha iyisi bulunmaz diyor; herkes kopuyor burada. Yine bu kızın dayısına soruyor; en çılgın en unutamadığın anın nedir der; oda cevap verir; biz çıplaklar kampına gittik bir baktık herkes erkek biz aslında  meme göreceğiz diye neler gördük gittiğimiz yerde 250 kişi var 245 i erkek hayal kırıklığına uğradık bize dediler arka tarafta sevişenler kampı var bizde oraya doğru koşarak gittik kendimizce dedik ki birkaç sevişenler görürüz dedik ama bir baktık bizi gören önünü tutarak bize doğru geldi 280 tane şey gördük; herkes burada gülmekten yıkılır.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Hasan can kaya hemen patlatır espriyi millet kopar bu bölümde kahkahası bol bir program oldu bir kaç yerde gülmekten gözyaşı dökenler olduğu gibi hasan can kaya da gülmekten koltuğa yapıştığı anlar oldu. Yine mükemmel eğlenceli bir bölüm harika olmuş.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 15. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yok

Yorum Yap