İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 2. Sezon 16. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 16. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 2. Sezon 16. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 16. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 16. Bölüm seyret, 2. Sezon 16. Bölüm video izle, 2. Sezon 16. Bölüm full izle, 2. Sezon 16. Bölüm tek parça, 2. Sezon 16. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 16. Bölüm shot izle, 2. Sezon 16. Bölümü izle

Konuşanların bu bölümünde bol eğlenceli bol kahkahalı bir program karşımıza çıktı. Hasan can kaya bu bölümde yine yaptığı esprilerin hakkını vermiş. Bu bölümde hasan can kaya bir erkek ile iyice ‘bir kadında aradığın en ilgi çekici özellikler nelerdir ‘ der izleyici de ‘yanak ‘diye cevap verir bunun üzerine herkes gülmeye başlar hasan can kaya da ‘evdeyken tıraş olduğun zaman kendi yanaklarını okşuyor musun’ diye yine şakayı patlatır ve izleyiciler arasında alkış kopar. Devam eden süreçte yine hasan can kaya aynı izleyici ve kız arkadaşına hitaben sorar ‘ sizce bir ilişkide olması geren en önemli şey nedir ‘ diye sorar. Oda ‘ yanak’ diye vurgulayarak söyler o andan salonda ki herkes kahkahaya boğulur. Yine bir kadın izleyici söz alır ve derki ‘ bir gün sevgilimin telefonunu aldım şarjım yok diye whatsaptan gelen mesajları kontrol ediyorum bir baktım hıdır usta diye birinden mesaj gelmiş ama adamın profil fotoğrafında kocaman iki tane meme duruyor ‘ tekrar seyirciyi bir gülme alıyor.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Kahkaha tufanı hiç kesilmeden devam ederken yine bir kadın seyirciye ‘ hangi kelime sizi hemen düşürür yanı sizi sizden alır ‘ kadın da cevap verir ‘zamansız geliyorum demesi ‘ daha  sözünü bitirmeden ortalık yıkılır kadın her ne kadar hayır öyle değil dese de artık olan olmuştur ve hasan can kaya 1,5 çarpı verir kadına. Eğlenceli keyifli bir bölüm olmuş.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 16. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap