İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 2. Sezon 17. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 17. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 2. Sezon 17. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 17. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 17. Bölüm seyret, 2. Sezon 17. Bölüm video izle, 2. Sezon 17. Bölüm full izle, 2. Sezon 17. Bölüm tek parça, 2. Sezon 17. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 17. Bölüm shot izle, 2. Sezon 17. Bölümü izle

Bu bölümde hasan can kaya yine katılımcıları gülmekten kırdı geçirdi. Onların gülmeden bir dakika bile durmalarına müsaade etmeyen hasan can kaya adeta yaptığı esprilerle yıktı geçti. Bir erkek izleyiciye sevgilisinden nasıl etkilendiğini sorar oda ‘ önce dış güzelliği beni etkiledi sonra içinin güzelliğini de görünce aşık oldum ‘diye cevap verir. Hasan can kaya da durur mu hemen yapıştırır espriyi ‘ iç güzelliği dediğin soyunmuştur ‘ o anda herkes kahkaha atar. En ilginç konuşmalarından biride bir katılımcı hasan can kaya ya sorar ‘ benim mesleğimi tahmin edebilir misin’ diye hasan can ‘polis misin’ der adamda hayır en uç noktasını düşünün der kimse tahmin edemeyince kendisi açıklar ve derki ‘ erotik shopçuyum ben ‘ millet yıkılır gülmekten.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Hasan can kaya bu izleyiciye tekrar sorar ‘ sence bu dünyaya niçin geldin der’ adam izleyici ‘ kesinlikle insanları rahatlatmak için ‘ der ve herkes kahkaha atar. Eğlence devam ederken bir izleyici söz alır ve bir hikayesini anlatır. ‘ otostop çekerken adam elini bacağıma attı bende böyle korktum ama sonra indim der’ sonrada hasan can kaya ya sorar ‘ adamdan dolayı bana bir çarpı gelmez mi ‘ oda hangi adam der ‘ beni kayalıklara götüren adam der’ hasan can kaya cevap olarak ‘ eğer s……. Ydi 2 çarpı gelirdi’ der ve herkes gülmeye başlar. Eğlence tüm bölüm boyunca hiç hız kesmeden devam etti.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 17. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap