İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 2. Sezon 18. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 18. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 2. Sezon 18. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 18. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 18. Bölüm seyret, 2. Sezon 18. Bölüm video izle, 2. Sezon 18. Bölüm full izle, 2. Sezon 18. Bölüm tek parça, 2. Sezon 18. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 18. Bölüm shot izle, 2. Sezon 18. Bölümü izle

Konuşanların bu bölümden konuk olarak bir rap müzisyen eypio. Asıl ismi Abdürrahim akça olan ama kısaca sahne adı olarak eypio diye bildiğimiz rap müzisyeni rap te olduğu kadar komedi de iyiymiş. Yaptığı şaka rahat tavrı gülen yüzü ile programa renk kattı. Program akışı sırasında bir izleyici söz alır ve başından geçen bir anıyı anlatmaya başlar. Kendisinin bir İnternet sitesinden cast ajansların oyuncu aranıyor ilanına başvurdum ve fox TV’ de yayınlanan savaşçı adlı dizide oyuncu olarak çağrıldım. Set yerinde bir berber gelen geçenin saçını kazıtarak aldığını görünce ben saçımı kazımam dedim oda bana sen asker olma terörist ol dedi bende tamam dedim’ bu arada herkes gülüyor. Hasan can kaya da ulan bu kadar kolay vatandan vazgeçilir mi lan ‘ diye espriyi patlatır tekrar herkeste bir gülme dalgası sonrasında izleyici anlatmaya devam eder.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Çekim yerine gittik dağ başındayız çekimler sırasında akşama doğur ben ormanda ağacın altında uyuya kaldım o ara set ekibi her şeyi bitirip arabalara binip orayı terk ettiler ben kalktığımda üzerimde terörist kıyafetleri elimde keleş silahı ne bok yiyeceğim lan diye düşünüyorum çekim yeri ile gideceğim yer arası 2 saat sürüyor. Hemen telefonu çıkartıp yönetmeni aradım işte bana atla bir dolmuşa gel diyor bende diyorum ki hocam teröristim ben nasıl milletin içine çıkayım, sonra bir araba gönderdiler beni aldılar. Bunun üzerine herkes gülmekten yıkıldı. Bu bölüm eypio farkı kesinlikle hissedildi.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 18. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap