Konusanlar 2 Sezon 48. Bolum Izle

Konuşanlar 2. Sezon 19. Bölüm İzle

Konuşanlar izle Kas 11, 2021 Yorum Yok

Konuşanlar 2. Sezon 19. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 19. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 19. Bölüm seyret, 2. Sezon 19. Bölüm video izle, 2. Sezon 19. Bölüm full izle, 2. Sezon 19. Bölüm tek parça, 2. Sezon 19. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 19. Bölüm shot izle, 2. Sezon 19. Bölümü izle

https://www.dailymotion.com/video/x80x0zo

Bu bölümde yine hasan can kaya biraz daha cinsel sınırları zorlayarak özellikle kadın izleyiciler üzerinden programı yürütmüş. Her kadın izleyiciye özel bir fantezin var mı gibi sorular sorarak onları köşeye sıkıştırmıştır. Hasan can kaya yine eğlencesi bol bir programa imza attı bence. Hasan can kaya bir kadın izleyiciye ‘canım bir fantezini anlat ‘ diye sorar kadın izleyicide;  fantezim var ama benim fantezim beyimle ‘ diyerek cevap verir ve salondaki herkesi bir gülme sarar. Ardından hasan can kaya başka bir izleyiciye fantezisi ile ilgili soru sorar kadın izleyicide ‘ fantezim var tabi ki’ der Hasan can kaya da evet hadi bana anlat ya da benimle yap diyerek espriyi patlatır. Kadın izleyici gülerek ‘ yapabileceğim bir fantezi değil sanırım der bunun için rihanna’ nın buraya gelmesi gerekiyor onunla birlikte sahnede twerk yapmak istiyorum’ der herkes bir ooo çeker. Hasan can kaya da kadın izleyiciye dönerek; farz et ki ben rihannayım hadi gel benimle yap’ der herkes gülmekten kendini alamaz. Başka bir kadın katılımcı bir anısını anlatır; öğretmenler odasına gittim erkek bir öğretmenle yönetmeliklerden bahsederken sonra konu ilişkilere geldi bende dedim ki bir erkekte zekayı çok severim dedim.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Ben o hafta yeni kelime öğrenmiştim yüzde kaç sapyoseksüelsin kelimesini ama o sırada kelime aklıma gelmedi sonra ağzımdan o sihirli kelime çıktı saksoseksüel diye’ herkes gülmekten kırılır o arada hasan can dan bu hali daha güzel diyerek espiriyi yerine oturtur. Keyifli bir bölüm olmuş.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 19. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yok

Yorum Yap