İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 2. Sezon 2. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 2. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 2. Sezon 2. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 2. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 2. Bölüm seyret, 2. Sezon 2. Bölüm video izle, 2. Sezon 2. Bölüm full izle, 2. Sezon 2. Bölüm tek parça, 2. Sezon 2. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 2. Bölüm shot izle, 2. Sezon 2. Bölümü izle

Konuşanların 2. Bölümünde güzelliği konusunda toplumu ikiye bölse de sesi konusunda geniş kitleler tarafından büyük beğeni toplayan irem derici programa konuk olarak katıldı. İrem derici halk arasında daha çok amiyane bir tabir ile maço tavırları dobra sözleri ve argo konuşması ve ak hayatı ile herkes tarafından sevilmiş ama çoğu zamanda eleştirilmiş bir sanatçıdır. İrem derici’ nin konuk olduğu bu bölümde programa katılanlar üzerinden yaptığı epiriler, sahnede ki hareketleri ve espri kalitesi adeta katılanlara kahkaha tufanı yaşattı. Özellikle yer yer erkek izleyicilere aşırı takılması onu yeri geldiğinde onları utandırarak köşeye sıkıştırması adeta herkesi gülmekten kırdı geçirdi. Özellikle bir izleyicilerinin kelliği üzerinden yaptığı şaka ve sahnede ki kol hareketi yıktı geçti. Bence bu bölümde irem derici etkisi büyük fark yarattı çünkü kendisinin öyle bir halktan yana olan bir tarafı vaki izleyiciler bile onunla istediği şakayı yapabilme özgürlüğünü hissettiler. Bu bölümün en büyük dominosu irem dericidir. 3 bölümde artık katılan izleyicilerin bireysel olarak akıllarına ne gelirse anlatması sağlandı bu durum aslında spekülatif bir etki yaratarak her saniyesinden zevk almalarına neden oldu. Hasan can kaya katılanlar arasından seçtiği kişilere verdiği söz hakkı sayesinde kişi başında geçen komik olsun olmasın çok saçma olsa da anlatmasını isteyerek onun üzerinden espri geliştirip bunu katılanların geneline yayarak gülmeyi ve espriyi sürekli hale ettirmeyi başardı.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Fakat onun bu yeteneğini kavrayıp yerinde espri ve katkı yaparak ona katılan hasan can kaya arkasında izleyici kitlesinde sürükleyerek bol eğlenceli dakikalar geçirdiler. İzleyicilerin bir dakika bile sıkılmasına fırsat vermeyen hasan can kaya onlara verdiği söz hakkı ile ve karşılıklı atışmaları sayesinde hem daha sıcak bir ortam oluşturdu hemde diğer seyircilerin daha keyifli zaman geçirmelerini sağladı. İrem derici’ nin konuk olduğu bu bölümde programa katılanlar üzerinden yaptığı epiriler, sahnede ki hareketleri ve espri kalitesi adeta katılanlara kahkaha tufanı yaşattı. Özellikle yer yer erkek izleyicilere aşırı takılması onu yeri geldiğinde onları utandırarak köşeye sıkıştırması adeta herkesi gülmekten kırdı geçirdi. Özellikle bir izleyicilerinin kelliği üzerinden yaptığı şaka ve sahnede ki kol hareketi yıktı geçti. Bence bu bölümde irem derici etkisi büyük fark yarattı çünkü kendisinin öyle bir halktan yana olan bir tarafı vaki izleyiciler bile onunla istediği şakayı yapabilme özgürlüğünü hissettiler. Bu bölümün en büyük dominosu irem dericidir. 3 bölümde artık katılan izleyicilerin bireysel olarak akıllarına ne gelirse anlatması sağlandı bu durum aslında kümülatif bir etki yaratarak her saniyesinden zevk almalarına neden oldu. Hasan can kaya katılanlar arasından seçtiği kişilere verdiği söz hakkı sayesinde kişi başında geçen komik olsun olmasın çok saçma olsa da anlatmasını isteyerek onun üzerinden espri geliştirip bunu katılanların geneline yayarak gülmeyi ve espriyi sürekli hale ettirmeyi başardı.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 2. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap