İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Konuşanlar izle

Konuşanlar 2. Sezon 20. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 20. Bölüm İzle
+ - 2

Konuşanlar 2. Sezon 20. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 20. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 20. Bölüm seyret, 2. Sezon 20. Bölüm video izle, 2. Sezon 20. Bölüm full izle, 2. Sezon 20. Bölüm tek parça, 2. Sezon 20. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 20. Bölüm shot izle, 2. Sezon 20. Bölümü izle

Konuşanların bu haftaki bölümünde çok özel bir konuk var sanatçı emel müftüoğlu konuk oluyor neşeli tavrı ve yer yer yaptığı zeki şakalarla herkese keyifli anlar geçitti. Hasan can kaya bu bölümde özellikle izleyicilere ikili ilişkilerde yani sevgililik durumların da hiç karşı cins tarafında aldatılıp aldatılmadığını soruyor. İlk izleyici ben sevgilimin telefonunda bir erkeğin vücudunun bir bölgesi hakkında bir yorum yapmış. Bunun üzerine Hasan can kaya da ‘ aldatılmayı bu kadar naif anlatan bir olamaz der. Ortalığı yüksek bir gülme sarar. Başka bir kadın izleyiciye daha önce hiç aldatıldın mı diye sorar izleyici de ‘ aldatılmadım ama aldatmışlığım çok vardır’ herkes bu cevaba bir ooo çeker ardından Hasan can kaya da kadın izleyince dönerek; peki yeni bir erkeği aldatmak ister misin’ bunu duyan bütün izleyiciler kahkahalar atarak adama bakarlar.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Hasan can kaya bir izleyiciye sorar eski sevgiliniz bir eşya olsaydı ne olurdu kadın cevap verir; köşe lambası olurdu herhalde çünkü hiç hareket etmiyor’ der ve  herkesi gülme sarar. Hasan can kaya en son olarak emel müftüoğlunun başından geçen en iğrenç olayı anlatmasını ister. Oda ‘ kampta bir paşanın oğlu le yemeğe çıkmış o sırada bağırsakları bozulmuş ve koşa koşa lavaboya gittiğini o sırada paşanın oğlunun ısrarla arkasından geldiğini söyler’ Hasan can kayada ona istinaden artık s… manıda anlatacağını düşünmedim hiç der herkes keyifle güler. Emel müftüoğlu sayesinde bol neşeli bir bölüm olur.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 20. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 10 ay önce

    Hello! I just would like to give a huge thumbs up for the great info you have here on this post. I will be coming back to your blog for more soon.

  2. 10 ay önce

    very good put up, i actually love this website, carry on it

Bir cevap yazın