İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Konuşanlar izle

Konuşanlar 2. Sezon 21. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 21. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 2. Sezon 21. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 21. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 21. Bölüm seyret, 2. Sezon 21. Bölüm video izle, 2. Sezon 21. Bölüm full izle, 2. Sezon 21. Bölüm tek parça, 2. Sezon 21. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 21. Bölüm shot izle, 2. Sezon 21. Bölümü izle

 

Konuşanların bu yepyeni bölümünde yine kahkaha tufanı esti birbirinden komik hikayeler ve izleyicilerle müthiş eğlenceli bir program oldu. Hasan can kayanın yerince ve küçük muziplikleri olaya daha da renk kattı. Bu hafta ki bölümde özellikle herkese tek soru sormak yerine farklı izleyicilere farklı sorular sorarak devam eden Hasan can kaya birbirinden ilginç cevaplar alır. Bir izleyiciye ‘bir kadından aradığın en önemli özellik nedir diye sorar izleyici de ‘ sadece kadın oldun der’ herkes kahkaha atar. Katılımcılardan birine kocanın seni aldattığını ilkinde nasıl yakaladın der kadın da ‘ nasıl yakalayacağım onu genel evinden topladım’ herkesi deli gibi gülme alır. Bir başka kadın izleyici ailesi ile geçen anısını anlatır. ‘bir gün aileme okuldaydım dedim ama gece yolda otobanda  otostop çektim ve sarhoş bir adamın arabasına bindim  bu kadar anlatacağım der’ Hasan can kaya da eğer hepsini anlatmazsan ailene her şeyi anlatırım der espriyi yapıştırır.

 

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Bir kadın izleyiciye ne kadar kıskançsın diye sorar oda ‘ annesine anneciğim demesi beni çok kıskandırıyor’ Hasan can da eee ne desin sana da mı anneciğim desin diyor oda’ annesine anneciğim bana nenden ismimle hitap etsin bana da hayatım desin ne olmuş’ der. Bütün katılımcılar olaya gülerler. Eğlencesi harika farklı sorularla program çok lezzetli hale gelmiş tebrikler.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 21. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap