Konusanlar 2 Sezon 48. Bolum Izle

Konuşanlar 2. Sezon 22. Bölüm İzle

Konuşanlar izle Kas 16, 2021 Yorum Yok

Konuşanlar 2. Sezon 22. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 22. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 22. Bölüm seyret, 2. Sezon 22. Bölüm video izle, 2. Sezon 22. Bölüm full izle, 2. Sezon 22. Bölüm tek parça, 2. Sezon 22. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 22. Bölüm shot izle, 2. Sezon 22. Bölümü izle

https://www.dailymotion.com/video/x81dxhs

Konuşanların bu bölümünde müthiş eğlenceli ve katılımcıların birbirlerine takıp müthiş şakalar yaptığı bir program oldu. Katılımcılar kendi aralarında yaptığı atışma ve takılmalar hasan can kayanında gaz vermesi ile keyfi bol bir bölüm olmasını sağladı. Hasan can kaya izleyicilerden birine en sevmediğin şey yada durum nedir diye sorar oda ‘ montumu giydiğimde ellerimi cebime soktuğumda ellerim içeride nah şeklinde kalıyor’ diyor hasan can kaya ne işareti diyor oda nah işareti diyerek hareketini gösteriyor.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Hasan can kayada kahkaha atarak bana da hareketi çektin ha diyor. Başka bir izleyici ‘pararel bir evrende yaşamak isterdim bu evrende orospuya olan değer öbür evrende erkeğe olacaktı, şu laf var ya dünya kadar malın olacağına fındık kadar malzemen olsun diye bir atasözü var hasan can kaya hemen taşı gediğine koyar, o dediğinde paralel evrende değiştiğini düşün dünya kadar malın olacağına fındık kadar pipin olsun al sana atasözü peki fındık efendi’  herkes kahkahaya boğulur. Başka bir kadına dönerek adın ne bebişko der oda’ ismim Ayşegül emra diye cevap verir hasan can kaya da emraaayı neden uzatıyorsun ne yapıyorsun emraaağım diyesim geliyor der. Yine bir gülme dalgası kaplar her yeri. Konuşanların bu bölümü müthiş eğlenceli geçti hasan can kaya yine komedisi ile fark yaratmayı başardı, güzel bir bölüm oldu.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 22. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yok

Yorum Yap