İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Konuşanlar izle

Konuşanlar 2. Sezon 23. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 23. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 2. Sezon 23. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 23. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 23. Bölüm seyret, 2. Sezon 23. Bölüm video izle, 2. Sezon 23. Bölüm full izle, 2. Sezon 23. Bölüm tek parça, 2. Sezon 23. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 23. Bölüm shot izle, 2. Sezon 23. Bölümü izle

Konuşanların yepyeni bölümünde diğer bölümlere oranla kahkaha oranı daha fazla seyir zevli çok yüksek bir program oldu. Bu bölümde hasan can kaya katılanlar arasında dolaşarak sorduğu sorularla aldığı cevaplarla herkesi gülmekten kırdı geçirdi. Bu haftaki bölümde çift olarak gelen izleyicilere takılan hasan can kaya erkek izleyiciye evlenme teklif etmeyi düşünmüyor musun diye sorar oda düşünüyorum der ve hasan can kaya da o zamana etsin diyenler alkışlasın ardından alkış kopar ve ikisini sahneye çıkarır orada erkek izleyici selin seni çok seviyorum benimle evlenir misin der kadın izleyici de evet diyeyim bari ne yapayım der herkes ooooo diye bağırır.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

İzleyiciler arasında bir erkek hayattaki tek istediği şeyin eşile arasında geçen tartışmalarda bir kerede haklı çıkmak istediğini söyler şu hayatta eşime karşı bir kere haklı çıkayım başka bir şey istemem diyor ardından herkes gülmekten yıkılıyor. Bir erkek izleyiciye zengin olmak için yapacağın en uç şey nedir diye sorar oda ‘ eskortluk bile yaparım’ herkes basar kahkahayı ardından hasan can kaya ‘ çükünü keser misin diye sorar oda hiç atfetmem der tekrar bir gülme fırtınası. Hasan can kaya aynı izleyiciye soruyor ‘ zaman makinası ile 2040 yılına gidersen google den ilk arayacağın şey ne olurdu ‘ diye sorar oda arka sokakların son bölümü nedir diye onu araştırdım ‘ diye cevap veriyor. Çok komik bir bölüm oldu farklılıklara imza attığı bir bölüm.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 23. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap