İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Konuşanlar izle

Konuşanlar 2. Sezon 24. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 24. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 2. Sezon 24. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 24. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 24. Bölüm seyret, 2. Sezon 24. Bölüm video izle, 2. Sezon 24. Bölüm full izle, 2. Sezon 24. Bölüm tek parça, 2. Sezon 24. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 24. Bölüm shot izle, 2. Sezon 24. Bölümü izle

Konuşanların bu seferki bölümü aslında çok hareketli geçmese de bir nebze olsun beklentileri karşılamaya yetti. Hasan can kaya bence bu bölümde ortamı yükseltmek için hiç bu kadar çaba sarf etmemiştir. Konuşanlarda bu bölüm de izleyicilerden birine hayatının nasıl geçtiğini soran hasan can kaya ya kadın izleyici cevap olarak ’baba parası yiyerek geçiniyorum’ der hasan can kaya da baban ne iş yapıyor oda otelde çalışıyor der. Otelde kaç para kazanıyor diye soran hasan can kaya ya izleyici söylemem diyor oda babası otelden para çalıyor diye espiriyi yapıştırıyor. Seyirciler arasında dolaşan hasan can kaya bir kasın izleyiciye takılarak ‘şeytan kız nasıl aldattılar seni söyle bakalım der oda 200 kişi ile beni aldattılar deyince herkeste hem gülme hemde bir ooo sesi çıkması oldu.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Başka bir erkek izleyici kendinin çamaşır makinası ile olan fantezisini anlatmaya başladı. Çamaşır makinasını izlemeyi çok seviyorum ya sıkma kısmına gelince baya tüylerim diken diken oluyor çok etkileniyorum hatta o çamaşır makinasının sesini telefonuma kayıt ettim geceleri uyumadan önce onu dinleyip öyle yatıyorum’ diye cevap verince herkes orada kopar. Hasan can kaya da adama hitaben kiminle geldin sen programı izlemeye diye sorar yalnız başına geldiğini söyleyen adama hiç şaşırmadım vallahi der bu bölüm biraz durağan geçse de yer yer yapılan kaliteli espriler sayesinde izlenmeye değer bence.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 24. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap