Konusanlar 2 Sezon 48. Bolum Izle

Konuşanlar 2. Sezon 25. Bölüm İzle

Konuşanlar izle Kas 16, 2021 Yorum Yok

Konuşanlar 2. Sezon 25. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 25. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 25. Bölüm seyret, 2. Sezon 25. Bölüm video izle, 2. Sezon 25. Bölüm full izle, 2. Sezon 25. Bölüm tek parça, 2. Sezon 25. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 25. Bölüm shot izle, 2. Sezon 25. Bölümü izle

https://www.dailymotion.com/video/x81u9oj

Konuşanların bu hafta ki bölümünde keyifler yerinde kahkahalar hava da uçuşuyor. Hasan can kaya bu sefer de izleyicilere zor sorular sorarak onların her şeyi anlatmalarını sağlamaya çalıştı. Seyirciler arasında birine fantezin nedir diye sorar oda ‘ ben normalde büyük olması gereken şeylerin küçük hallerini seviyorum der. Herkes kahkahaya boğulur. Kadın izleyici öyle değil ya hani nasıl söylesem diye çabalarken milletin gülmesine engel olamaz ve ortalık yıkılır. Bu bölümde 2 çarpı alan gizem adında ki izleyici başında geçen bir hikayeyi anlatıyor ‘ ben 8 ay boyunca aldatıldım hemde bana öldü denilerek aslın da yaşayan biri ile aldatıldım’ der herkes basar kahkahayı birkaç izleyicinin konuşmasında sonra hasan can kaya tekrar o gizem adındaki izleyiciye söz hakkı verir ve ona sorar ‘ senin bir aldatılma hikayen vardı o neydi nasıl oldu içeriğini bize anlatabilir misin.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Oda tabi ki ve anlatmaya başlar ‘erkek arkadaşımla tanıştıktan bir iki ay sonra kendisi bana ben kız arkadaşımı kaybettim dedi onun adı da gizem di ve her seferinde kızın yanına gideceği sırada ben bugün mezarlığa gideceğim 2 saat kötü olacağım haberin olsun’ bu arada gülmeler yukarı çıkıyor. Hasan can kaya da oradaki diğer izleyicilere hitaben kendinizi çok şanslı hissediyorsunuz değil mi diye sorar onlarda kahkahalar ile cevap verirler. Çok eğlenceli bir bölüm olmuş.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 25. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yok

Yorum Yap