İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Konuşanlar izle

Konuşanlar 2. Sezon 26. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 26. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 2. Sezon 26. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 26. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 26. Bölüm seyret, 2. Sezon 26. Bölüm video izle, 2. Sezon 26. Bölüm full izle, 2. Sezon 26. Bölüm tek parça, 2. Sezon 26. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 26. Bölüm shot izle, 2. Sezon 26. Bölümü izle

Konuşanların bu bölümünde hasan can kaya adeta koltuğuna yapışarak programı yönetti. Hiç kalkma gereği duymayan önceki programlara nazaran daha tutuk geçse de yine de keyifli bir bölüm oldu diyebilirim. Bir izleyiciye telefonunda ki son attığın edebi mesajı oku der oda başlar mani gibi bir mesajı bir kızın önünde diz çökerek okur ve o her okuduğu cümlede salondakiler kahkaha atar. Bir kadın izleyiciye ‘kendinizde en beğendiğiniz yeriniz neresi der o da ‘memelerim der’ hasan can kaya da nerede memelerin diye cevabı oturtur herkes yıkılır. Aynı izleyiciye takılan hasan can kaya onun üzerinden yürümeyi devam ettirir ve bir diğer sorusunu sorar. ‘hiç görmek istemediğin halde gördüğün bir şey var mı?

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Kadın izleyici de ‘annemle babamı sevişirken yakaladım daha doğrusu görmedim ama içeriden sesler geliyordu annem nefes nefese kalkıp ne oldu kızım bir şey mi istiyorsun diye sorunca bende hayır anne bir şey istemiyorum diyerek oradan kaçtım’ der hasan can kaya da cevabını verir belli ki sizin istediğiniz bir şeyler var sizin canınız istemiş’ salondakileri gülme alır. Bir başka izleyiciye eski sevgiliniz bir eşya olsaydı ne olurdu diye sorar oda ‘cımbız olmasını dilerdim’ der neden diye sorulunca çünkü kendisi çok kıl gıcık bir herifin tekiydi’ diye cevap verir ve bir kahkaha dalgası salona yayılır. Hasan can kaya durağan olsa da komik bir bölümdü.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 26. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap