1. Ana Sayfa
  2. Konuşanlar izle

Konuşanlar 2. Sezon 27. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 27. Bölüm İzle
0

Konuşanlar 2. Sezon 27. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 27. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 27. Bölüm seyret, 2. Sezon 27. Bölüm video izle, 2. Sezon 27. Bölüm full izle, 2. Sezon 27. Bölüm tek parça, 2. Sezon 27. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 27. Bölüm shot izle, 2. Sezon 27. Bölümü izle

Konuşanların bu bölümünde çok renkli bir bölüm izleyeceksiniz. Çünkü bu bölüm bambaşka survivor kadrosunun efsane oyuncularından birçok oyuncu konuk oldu. Kahkahalar, itiraflar, şakalaşmalar hava da uçuştu. Hepsi bambaşka bir performans sergiledi. Survivor Nagehan anlatıyor’ hiç parası olmayan çok yakışıklı bir çocukla aşk yaşayan Nagehan aşkının bu haline üzülünce bütün parasını sevgilisine veriyor ve 21 günlük kampa gidiyor. Döndüğünde bir bakıyor ki sevdiği çocuk nagehanın parası ile nişanlanmış’ bütün salon kahkahadan yıkılır. Bir izleyicinin ben görünmez olmak istiyorum ve erkek arkadaşlarımın performanslarını izlemek istiyorum demesi üzerine herkes şok olur ve gülmekten yıkılırlar. Yine survivor Nagehan soru soran hasan can kaya ‘birine yanlışlıkla gönderdiğin en utanç verici mesaj nedir?

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Diye sorar nagehan ‘sevgilime çok açık seçik bir mesaj  cinsel içerikli bir mesaj yazmıştım sevgilime atacağıma yanlışlıkla amcama attım’ dedi  bu arada survivor Ardahan’ a dönerek soru soran hasan can kaya ‘adada iken en çok özlediğin şey nedir der oda ‘kadın kokusu’ diye cevap verir. Ortalığı asıl kıran şaka acıklı tavırları ile bir erkek izleyiciye takılan hasan can kaya oğlum senin nasıl acıklı bu kadar hayatın olabiliyor der oda ‘abi ben o kadar bahtsızım ki askere gidecektim ama son anada bir genelge ile devletimiz sana gerek yok sonra gidersin dedi’ bunun üzerine salondaki herkes yıkıldı. Keyifli mükemmel bir bölümdü.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 27. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap