İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Konuşanlar izle

Konuşanlar 2. Sezon 28. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 28. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 2. Sezon 28. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 28. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 28. Bölüm seyret, 2. Sezon 28. Bölüm video izle, 2. Sezon 28. Bölüm full izle, 2. Sezon 28. Bölüm tek parça, 2. Sezon 28. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 28. Bölüm shot izle, 2. Sezon 28. Bölümü izle

Konuşanların bu bölümü rengarenk bir programla karşımıza çıkıyor. Özellikle hasan can kayanın müthiş takılmaları ve izleyicileri sıkıştırmaları ortalığı kırıp geçti. Hasan can seçtiği bir izleyiciye fantezin var mıdır demesi üzerine kadın izleyici de ‘uzaylılarla bir gece takılmak istiyorum’ herkes kopar kız devam eder ‘ o anlamda değil ya’ herkes tekrar gülmeye başlar. Bir diğer kadın izleyiciye tanışan hasan can kaya ‘sevgilin var mı diye sorar kız da ‘kullanmıyorum’ hasan can da nasıl kullanmıyorsun kız’ eski sevgilim kuzenimle nişanlanınca artık kullanmıyorum. Herkes gülme krizine girer hasan can kaya ayakta alkışlıyor. İzleyicilerin etkin katılımı sayesinde müthiş eğlenceli geçen program tüm hızı ile devam etmektedir.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Bir kadın izleyici anlatıyor 2 erkek arkadaşımın evinde alkol almak istedik karşı komşunun kızı ile işte ilerleyen saatlerde ben alkolün etkisiyle koltukta uyuya kaldım onlar benden sonra içmeye devam ettiler daha sonra seslere uyandım bir baktım ikisini karşı koltukta sevişirken yakalandım bir gülmeden sonra hasan can kaya da sevgilin kendisini nasıl savundu ne dedi kız ‘sevgilim bana hayal görüyorsun saçmalama ya dedi’ hasan can kaya ayağa kalkar ve taklidi yaparken kızda evet sevgilim aynen bu hareketi yaptı deyince gülmeler havada uçar. Bu bölüm çok eğlenceli ve müthiş geçti eğlencesi bol kahkahası yüksek müthiş bir program oldu tebrikler.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 28. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap