Konusanlar 2 Sezon 48. Bolum Izle

Konuşanlar 2. Sezon 29. Bölüm İzle

Konuşanlar izle Kas 16, 2021 Yorum Yok

Konuşanlar 2. Sezon 29. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 29. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 29. Bölüm seyret, 2. Sezon 29. Bölüm video izle, 2. Sezon 29. Bölüm full izle, 2. Sezon 29. Bölüm tek parça, 2. Sezon 29. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 29. Bölüm shot izle, 2. Sezon 29. Bölümü izle

https://www.dailymotion.com/video/x82kidt

Konuşanlar bu bölüm süper geçti adeta bütün  geçmiş bölümleri solladı geçti. Hasan can kaya bu bölümde adeta hiç yerinde oturmadı ve kimseyi de boş bırakmadı bir dakika sıkılmalarına müsaade etmeyerek ortamı sürekli sıcak tutmayı başardı. Bir izleyiciye takılan hasan can kaya bir fantezini söyler misin dostum der oda bana milli piyango çıksın ama çeyrek bilete istiyorum’ herkes kahkaha atar. Hasan can kaya da gerçekten ruhu fakir bunun ya bana da amorti çıksın başka bir şey istemiyorum der. İzleyicilerden birine nasıl tanıştınız diye sorar oda biz sevgilimle halada tanıştık ‘ herkes gülmeye başlar hasan can da halay çekerken bir baktınız ikiniz birliktesiniz öylemi dünyada böyle manita düşüreni de ilk defa görüyorum ha der.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Hasan can kayanın en güldüğü bir izleyici oldu ‘ben iki siyasinin hiç duymamanız gereken konuşmalarını duydum diyor hasan can da ne konuştular söyle bize izleyici hiç duyulmaması gereken diyorum işte sizde duymayın ki bilinmeyen olsun’ bunun üzerine salondakiler ve hasan can kaya da gülmekten konuşamıyor. İzleyiciler arasında biri ben kız meslek lisesinde okudum 640 kız vardı 9 erkek vardık herkeste bir gülme sonra hasan can kaya da kız arkadaşının  neden yakışıklı aramadığı belli oluyor diye espiriyi yapıştırır. Bu bölüm dediğim gibi hasan can kaya farkı gözle görülür bir şekilde hissedildi.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 29. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yok

Yorum Yap