İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 2. Sezon 3. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 3. Bölüm İzle
+ - 0

 

Konuşanlar 2. Sezon 3. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 3. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 3. Bölüm seyret, 2. Sezon 3. Bölüm video izle, 2. Sezon 3. Bölüm full izle, 2. Sezon 3. Bölüm tek parça, 2. Sezon 3. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 3. Bölüm shot izle, 2. Sezon 3. Bölümü izle

Konuşanların bu hafta ki bölümünde tam bir kahkaha tufanı yaşandı. Özellikle hasan can kaya bu bölümde yerinde oturmaktan çok yani köşede yönetenden çok adeta katılanların içine karışarak onlarla bir olup komedi show’u yaptı. Exxene geçen konuşanlar özellikle youtube ücretsiz izleme olanağı olan  kullanıcıları tarafından yoğun eleştiriye maruz kalsa da hasan can kaya burada güzel işlere imza atmaya devam ediyor. 3 bölümde artık katılan izleyicilerin bireysel olarak akıllarına ne gelirse anlatması sağlandı bu durum aslında spekülatif bir etki yaratarak her saniyesinden zevk almalarına neden oldu. Hasan can kaya katılanlar arasından seçtiği kişilere verdiği söz hakkı sayesinde kişi başında geçen komik olsun olmasın çok saçma olsa da anlatmasını isteyerek onun üzerinden espri geliştirip bunu katılanların geneline yayarak gülmeyi ve espriyi sürekli hale ettirmeyi başardı.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Bu bölümde izleyicilerin artık utanma ve anlatabilme sınırını zorladı adeta. Özellikle cinsellik ve kadın erkek aşk hayatı üzerine yapılan espriler ve anlatılanlar hayran bıraktırdı. Bir erkek izleyicinin kadın izleyiciye karşı ilgisini fark edip bunun üzerinden karşılıklı konuşmalarını sağlayan hasan can kaya yine taşı gediğine koymuş oldu. Programlan akışı devam ettikçe hiç katılmayan ya da katılma eğilimi göstermeyenler bile belli bir süre sonra ortamın sıcaklığına kapılarak konuşma isteği içine giriyorlar. Toplamda 1 saatlik süre alan bölümde izleyiciler komik ve eğlenceli zaman geçirdiler. 3 bölümde artık katılan izleyicilerin bireysel olarak akıllarına ne gelirse anlatması sağlandı bu durum aslında spekülatif bir etki yaratarak her saniyesinden zevk almalarına neden oldu. Hasan can kaya katılanlar arasından seçtiği kişilere verdiği söz hakkı sayesinde kişi başında geçen komik olsun olmasın çok saçma olsa da anlatmasını isteyerek onun üzerinden espri geliştirip bunu katılanların geneline yayarak gülmeyi ve espriyi sürekli hale ettirmeyi başardı.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 3. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap