İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Konuşanlar izle

Konuşanlar 2. Sezon 30. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 30. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 2. Sezon 30. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 30. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 30. Bölüm seyret, 2. Sezon 30. Bölüm video izle, 2. Sezon 30. Bölüm full izle, 2. Sezon 30. Bölüm tek parça, 2. Sezon 30. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 30. Bölüm shot izle, 2. Sezon 30. Bölümü izle

Bu sezonun 30. Bölümü ile yine bol kahkahalı müthiş eğlenceli bir programla karşımızda. Konuk olarak survivor 2020 kadrosunda birinci olan şimdilerde müzik piyasasına adım atmış olan cemal can Cansever konuk oldu. Emel canın zaten enerjisi ve zekası sayesinde programa müthiş renk kattı. Bir fantezisini anlatan izleyici benim evde bir salıncak var öyle kız arkadaşımla gidip gelip sallanıyoruz der hasan can kaya da sürekli mi gidip geliyorsunuz diye gülerek lafı yapıştırır. İki kızı ile programa katılan bir anne ye soru soran hasan can kaya kızlarınızdan gözlüklü olan size çok benziyor der kadında hayır bana hiç benzemiyor üniversite okuyor daha diploma almadan evleniyor, ben yemek yapmam o yemek yapıyor temizlik yapıyor benimle hiç alakası yok keşke doğurmasaydım diyor hasan can anne katılarak bunlar iğrenç rezil Allah belalarını versin gibi şakaları yapıyor.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

İzleyicileri en çok güldüren soru da bir izleyicinin hasan can kayanın kendisine sorduğu bu hayatta en sinir olduğunuz şey nedir deyince oda hoşlandığım kızların hepsinin ben seni kardeşim olarak görüyorum aslında demeleri beni delirtiyor. Bunun üzerine cemal can ya diyerek çocuğa üzülüyor. Bir izleyicinin piyano ve keman dersleri veriyorum demesinin ardından cemal can da bana da ders verir misin kız içi geçerek seve seve der cemal can ve salondaki herkes gülmekten yıkılır. Cemal Can Cansever’ in enerjisi ile harika bir proğram.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 30. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap