İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 2. Sezon 4. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 4. Bölüm İzle
+ - 0

 

Konuşanlar 2. Sezon 4. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 4. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 4. Bölüm seyret, 2. Sezon 4. Bölüm video izle, 2. Sezon 4. Bölüm full izle, 2. Sezon 4. Bölüm tek parça, 2. Sezon 4. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 4. Bölüm shot izle, 2. Sezon 4. Bölümü izle

Konuşanların yeni bölümü olan 4. Bölümünde konuk ezgi mola ve sevgilisi Mustafa aksakallı. Bildiğimiz üzere ezgi mola birçok film ve dizide rol almış bir sanatçıdır. Özellikle komedi ve aşk filmlerinin aranan oyuncusudur. Fakat masumlar apartmanındaki dizide ki dram rolleri ve sürekli agresif ve gülmez yüzü ile adeta herkesi şaşırttı. Ama izleyiciler ezgi bu rolü de becerebiliyormuş dedirtti.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Bu bölümde ezgi molayı konuk eden hasan can kaya bence aradığı etkiyi bulamadığını düşünüyorum. Çünkü onun beklediği ezgi özellikle arkadaşım hoş geldin gibi komedi showlarda ki yeteneğini burada göstermesiydi. Ama ezgi mola katılımcıların yoğun espri ve şakalarına ayak uyduramadı ya da şaka tarzı onun yapısına hitap etmediğini görerek biraz sönük kaldı. Yer yer bazı izleyicilerin şakalarına katılan ezgi mola istediği gülme reaksiyonunu gösteremedi. Ezgi molanın bu durumunu hisseden hasan can kaya, ezgi molanın erkek arkadaşı olan Mustafa aksakallı üzerinden şakalar yaparak ezgi molayı işin içine katmaya çalıştı, yeri geldiğinde bunu başaran hasan can kaya  izleyicilerin şakaları üzerinden ezgi molayı vurmaya çalıştı. Ama programın genelinde ezgi mola kendisinden 2 hafta önce konuk olan irem dericiye oranla beklenen etkiyi veremediği gözlemlendi. Ezginin biraz gergin hali gözlerden kaçmadı. Son zamanlarda rol aldığı masumlar apartmanı dizisinde sürekli dramatik roller oynaması onun komedi tarafını köreltti mi diye düşündürüyor.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 4. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap