1. Ana Sayfa
  2. Konuşanlar izle

Konuşanlar 2. Sezon 40. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 40. Bölüm İzle
0

Konuşanlar 2. Sezon 40. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 40. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 40. Bölüm seyret, 2. Sezon 40. Bölüm video izle, 2. Sezon 40. Bölüm full izle, 2. Sezon 40. Bölüm tek parça, 2. Sezon 40. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 40. Bölüm shot izle, 2. Sezon 40. Bölümü izle

Konuşanlar da bu hafta yine eğlenceli ve bol komedili dakikalar geçirildi. İzleyicilerin müthiş performansları ile çok güzel bir proğram oldu. Bir izleyiciye hayatta en utandığın an nedir diye soran hasan can kaya ya izleyicide yanlışlıkla bir düğüne gidip halay çekmiştik anlayana kadar vallahi 3 saat geçti. Herkes ve hasan can kaya kahkaha atar. Bir diğerine bir fantezini anlat der oda abi pavyon kurmak istiyorum, bir pavyonda müdür olmak istiyorum. Tabi kızlarla tek ters yerin orası dimi, o nasıl kurumsal bir yer lan diye sorar hasan can ve yine gülme alır herkesi.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Bir kadın izleyici anlattı beni bir arkadaşım biriyle tanıştırmak istedi işte dedi ikinizde iyisiniz birbirinizle olursunuz dedi bende tamam dedi işte zincirlikuyu metrobüsün de seni bekliyor olacak bende gittim baktım araba orada duruyor bindim arabaya merhaba dedim oda merhaba dedi sonra arkadaşım beni aradı kızım neredesin adam seni bekliyor bende arabasına bindiğim adam dedim abi niye söylemedin ya adam da dedi ki ne bileyim bindin arabama güzel de hatunsun işte, hasan can da e devam etseydiniz ya? Kadın da devam ettik zaten 1,5 yıl sürdü. Sonra herkes alkışlamaya başladı. Bir kadın izleyiciye bir hafta boyunca hiçbir günahın yazılmayacağını bilsen neyi yaşamak isterdin, oda istememe gerek yok ben zaten istediğim her şeyi yaşıyorum der hasan can kaya da teletabise benziyorsun neyi yaşıyorsun der. Kahkahalar havada uçar.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 40. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap