1. Ana Sayfa
  2. Konuşanlar izle

Konuşanlar 2. Sezon 41. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 41. Bölüm İzle
1

Konuşanlar 2. Sezon 41. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 41. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 41. Bölüm seyret, 2. Sezon 41. Bölüm video izle, 2. Sezon 41. Bölüm full izle, 2. Sezon 41. Bölüm tek parça, 2. Sezon 41. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 41. Bölüm shot izle, 2. Sezon 41. Bölümü izle

Konuşanlar yepyeni ve en son bölümüyle sevenlerinin karşısında bu sefer bambaşka bir konuk var hem sesi hem de çıktığı programda kahkaha estiren güldür güldürün Naime si ecem erkek. Müthiş esprisi ile çok sevilen ecem erkek yaptığı şakalarla programa müthiş bir renk kattı. Bir izleyiciye dünyada bir şeyi yasaklamak isteseydin neyi yasaklardın diye sorunca oda prezervatifi yasaklardım diyor dünyadan bütün pislikleri temizlerdim bunun üzerine hasan can kaya keşke baban da böyle düşünmeseydi ya da düşünseydi ne olurdu acaba. Şimdi bu programı babamın telefonuna gönderecekler ne yapacağız bunu, banan ne ya konuşmasaydın baban bu b. . Ku yemeseydi şimdi sen düşün.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Bir kadına en çok neyden etkilendin diye sorar oda bir mekana gittik işte vale arabayı aldı park etmek için o kadar güzel paketti ki hayran kaldım. Artık değnekçi den etkilenmekte ne bileyim bambaşka ya. Bir kadına karşı cinste en nefret etiğin şey nedir diye sorar kadın da erkekler denizden çıkınca şöyle bir şortlarını aralar ve şeylerine bakarlar ya ben anlam veremiyorum. Denizden çıkıyor ve pipisini mi kontrol ediyor diye sorar hasan can ondan sonra neyi kontrol ettiklerini bilmem ama kontrol ediyorlar ve o anda ecem erkek espiriyi yapıştırır. Kesin bir şekilde söyleyeyim pipisini balıklar yemiş mi diye bakıyorlar. Oradakiler kahkahaya boğulurlar. Yine müthiş bir proğram oldu eğlence gırla harika.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 41. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın