İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Exxen

Konuşanlar 2. Sezon 6. Bölüm İzle

Konuşanlar 2. Sezon 6. Bölüm İzle
+ - 0

Konuşanlar 2. Sezon 6. Bölüm İzle

 

Konuşanlar 2. Sezon 6. Bölüm İzle, Konuşanlar 2. Sezon 6. Bölüm seyret, 2. Sezon 6. Bölüm video izle, 2. Sezon 6. Bölüm full izle, 2. Sezon 6. Bölüm tek parça, 2. Sezon 6. Bölüm tanıtım izle, 2. Sezon 6. Bölüm shot izle, 2. Sezon 6. Bölümü izle

Konuşanların 6. Bölümünde yine bol gülmeli ve izleyicilerin başlarından geçen komik, ilginç ve değişik anılar. Ayrıca izleyicilerin birbirleri ile olan tatlı atışmaları bunun üzerine hasan can kayanın bunu tetikleme hareketi herkesi gülmekten kırdı geçirdi. Erkek izleyicilerden biri bir kadın izleyiciye doğru abla yeşilçam karakterine benzemiyor mu lafı üzerine hasan can kaya erkek izleyiciye karşı ‘abla diyerek şansını kaybediyorsun Allah ın kekosu cevabı ve sonrasında söyledikleri herkesi kahkahaya boğdu. Bir sonraki konuşmada hasan can bir izleyiciye okuduğu üniversitede burslu mu olduğunu soruyor oda bursluydum diyor ve yüzde kaç burslu olduğunu sorunca kadında %50 olduğunu söyler kadının ailesinden bir başka kadında hayır %25 olduğunu söyler çünkü bursu ben ödüyorum der ve herkes gülmeye başlar. İzleyiciler arasında her söz verilen başından geçen ilginç ve komik olayları anlatması ile kahkaha artarak devam ediyor. Bunun ardından müzisyen olan bir izleyici söz alarak başından geçen bir anıyı anlatmak istediğini söyler.

Konuşanlar Orijinal İçeriğine ulaşmak için Lütfen Exxen Konuşanlar Tıklayınız.

Hasan can kaya söz verdiğinde, izleyici kendisinin müzisyen olduğunu ve düğünlerde şarkı söylediğini beyan eder ve bir gün bir düğünde sahnedeyken ilk olarak halayla başlarlar ve şarkı olarak ta çok bilinen bir şarkıyı söylemeye başladım diyor. Halay sözlerini yanlış söylediğini ve eğdim söğüt dalını tuttum yaprak dalını kısmını yaprak yerine y…… olarak söyledim ve düğünde olay çıktığını söyler ve bunun üzerine herkes alkışlarla güler. Yine eğlenceli ve bol kahkahalı bir bölümle hasan can kaya keyifli dakikalar geçirtti.

Hasan Can Kaya, Konuşanlar, Konuşanlar 2. Sezon 6. Bölüm İzle, Exxen, Konuşanlar İzle

Yorum Yap